Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 9 hónapja #41044 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Enterprise :evil:


Nem volt nagy kör, mert 7-s gépekkel óvatosan kellett manővereznem a 10-es hajók között, de végül a Tirpitz levált a cirkáló védelemről... rosszul tette. A képen látható lesz, 43K dmg ment be egy zuhanó bombázó támadással, utána jöttek a torpedóvető gépek. Volt Tirpitz, nincs Tirpitz. Nem volt nagy kör, de jól keres :woohoo: és külön öröm látni, amikor meglátják az Enterprise gépeit, az összes BB pánikszerűen menekül egymáshoz, vagy a cirkálókhoz. Amcsi és japán BB-be nem üt akkorát, de ott is garantál a 15K körüli min. AP bomba sebzés.
Ergo... ha látsz 15-20K körüli BB-t, simán elkapod. Ma reggel rámentem egy Yamato-ra, kb. 20-25K ment bele torpedókból. Óvatos játék kell hozzá. De én szeressem :love:



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41048 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Meg vettem most én is akciósan (Saipan) ,csiszolódnunk kell még,de szerintem nem rossz vétel,főleg így féláron.:)Nem vagyok nagy cv játékos, okosságokat nem írok(me nem tudok) :) A lényeg,magamfajta lelkes amatőrként is lehet vele hasznosan játszani:)

Nem mentem még sokat vele,sebzésben eddig ez volt a legjobb csata,a többi,ha sebzésben nem is volt túl jó,de folyamatosan tudtam dd-ket spotolni,távol tartani az ellen cv gépeit.Meg egy Tirpitzet is sikerült kiszednem:)




És egy kérdés a végére:) clear sky plecsnihez csak a kijelölt gépeket számiolja a játék?Már nagyon rég cvztem,nem emlékszem:)
ui. mindenféle praktikára,tanácsra vevő vagyok én is:)köszi:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, Doktoruur, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41070 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Azért látszik, hogy aki ért hozzá, még a Kaga ellenében is igen hatékony eszköz. Ha jól láttam, ez a felvétel nem is Replay-ből készült.

Tetszett, bár ilyen szinten CV-t kezelni, számomra elképzelhetetlen lenne.

Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41566 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók


Látom a wg teljes ötlet válságban van a torpedók ledobását illetően...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41606 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta:



Látom a wg teljes ötlet válságban van a torpedók ledobását illetően...


Igen, kezdetnek Saipan... utána a Kaga, majd az Enterprise... és most a Zeppelin.... már röhejes, amit csinálnak.... de mindegy, megtehetik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41612 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Sziasztok,

Mikor hozzák be a gameba a Graf Zeppelint?

Üdv,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.