Prémium repülőgép-hordozók

Több
6 éve 9 hónapja #41013 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Hali, én is megvettem Enterprise-t, sajnos. Nekem egyáltalán nem adja...
Halál béna voltam vele, ráadásul a gépeit ezerrel szedik. Sajnos T8 lévén sokat van T10 ben, ami nincs jó hatással a szárnyasokra :(
A két bombázó raj között mi a különbség? Egyik AP, másik HE?
Tegnap este már nem tudtam nagyon épésszel próbálgatni, sok volt a sörike meg a pálinkácska :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41034 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: ...sok volt a sörike meg a pálinkácska :)


Olyat eddig csak egyszer láttam, egy esküvőn, két nem is kicsi hűtő volt dugig tele sörrel... soknak tűnt, de mégsem volt elég. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41037 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Na majd mindjárt tolok fel képeket. Egyrészt azok a vadászok nem is olyan rosszak. Oké, 7. tier gépek, de egyszer megálltam a helyem egy Lexington vadász setup-al szemben is :evil: A Shokaku meg nem gond :woohoo:
A bombázókról; az AP bombázó setup-ot kell feltolni, de nagyon. Az adja az igazi sebzést... eddig a top 40K HP egy Tirpitzbe... de min. a két kötelék sebez 10-15K. Szóval ha rárepülsz egy csatahajóra, elsőnek bombázók, szorosan együtt repülve, amit kap, attól sokkot kap. Utána jöhetnek a torpedóvetők. Egy 8-as csatahajó simán kijön egy körből, ha ügyes vagy :lol: A fő gond a légvédelem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41038 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Tudom, nem mai darab a Saipan, de most volt 50% leértékelés. Esetleg akinek van vele tapasztalata írjon már egy összefoglalót róla, az új tulajdonosok, érdelkődők részére okulásul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41042 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Én nem játszom ilyen hajókkal, de azt tudom tapasztalatból, hogy Hindenburgra ne repülj rá. Rám két hullámban jótt, 30 repcsi minusz és csak egy torpedo találat volt. A nyolcas hajókkal az a legnagyobb baj, hogy gakran kell tízesek közt menni. Az meg azért ezen a szinten már nagyon nagy különbség tud lenni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41043 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Trucker, írtam róla sokszor, itt vissza lapozva is találsz képeket.Illetve itt egy általam anno.... készített videó. Viszont lassan tölt be a játék, szóval lehet/érdemes majd lépkedni a videóban.
Egy pár gondolat azért még is:

Saipan: egy 7. tierbeli prémium cv, amely Independence hordozó, 9. tierbeli gépekkel.

Hajótest:
A, 2x3 gépes vadász raj + 2x3 gépes torpedóvető raj
B, 3x3 gépes vadász raj + 1x8 gépes zuhanóbombázó raj.

A Kaga megjelenése megfosztotta a babérjaitól, mert addig a legjobb hetes cv-nek tartották.Mivel nekem meg van mind a kettő, úgy vélem a Saipan méltó ellenfele a Kaga-nak, de nem fog annyit sebezni.
Vadász setup esetén Te vagy a király, főleg ha meg van a kapitányon a +1 gépes skill. Ott nincs ellenfeled, a bombázókkal is szépen lehet sebezni, de arra ne építs. ATiszta égbolt garantált.
Támadó esetén okosan kell játszani, a nerf óta nem lehet közelről dobni, mert csak kopog a hajótest oldalán, így távolabbról kell dobni, de rá kell érezni, viszont a három torpedó széles sávban megy, szóval könnyen fordulózzák. De azért lehet vele sebezni.

Saját játékos adataim:/ átlagos
Experience 1.900 XP
Damage caused 67K dmg
Warships destroyed 1.00
Aircraft destroyed 25.58

Top:
Experience 4.079 xp
Damage caused 139.477 DMG
Warships destroyed 4
Aircraft destroyed 59


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.