Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 3 hete #63207 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én már azon túl vagyok hogy történelmi hűséget keressek WG játékokban. Nem is értettem miért volt felháborodás a Yashima 510 mm-es ágyúin, amikor úgyis balanszolják majd a játékban.
De amit én sem értek az az, hogy minek hoznak be sorra egyre erősebb és erősebb hajókat. Az egészből csak az lesz, hogy az összes többit hozzájuk kell majd újra balanszolni, magyarán egy nagy csomó extra munka. A petropavlosk videónál megint elgondolkodtam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63208 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rolesz81 írta: Én már azon túl vagyok hogy történelmi hűséget keressek WG játékokban. Nem is értettem miért volt felháborodás a Yashima 510 mm-es ágyúin, amikor úgyis balanszolják majd a játékban.
De amit én sem értek az az, hogy minek hoznak be sorra egyre erősebb és erősebb hajókat. Az egészből csak az lesz, hogy az összes többit hozzájuk kell majd újra balanszolni, magyarán egy nagy csomó extra munka. A petropavlosk videónál megint elgondolkodtam.


Az extra munkákat,éppen pl.:a Petropavlovsk vásárlásokból finanszírozzák..továbbra is,ez egy üzleti vállalkozás.ha nincsenek új dolgok,nincs,vagy elhanyagolható bevétel lesz.nincs emelkedés a bevételben.Ahol pedig nincs emelkedés,az egyenlő a leépüléssel,csak lassabban jön el a csőd.minden sikeres vállalkozás alapja,hogy folyamatosan fejleszteni,újítani kell.nem szabad ücsörögni a babérokon,és ünnepelni magunkat,hogy mennyire faszák vagyunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63210 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: Miért lenne túlzás egy létező hajó en.wikipedia.org/wiki/Japanese_cruiser_Kitakami nem úgy mint a mese orosz hajók


A túlzást úgy értettem, hogy anno azért vették ki, mert a 40 db torpedó túl erős volt. De ha ma végignézek a Stalingrad-Kremlin-Smolensk (és majd Petropavlovsk-Slava) vonalon, akkor ez már igazán semmiségnek tűnik. Most már csak egy "ópé" ruszki romboló és hordozó kéne, és teljesen helyreállna a világmindenség egyensúlya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63211 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rolesz81 írta: Én már azon túl vagyok hogy történelmi hűséget keressek WG játékokban.


Nem értem mi a gondod. Nem életszerű, hogy egy cicás álcafestésű, sosem létezett Kremlin csatahajóval kergetek egy sosem létezett, űrhajó kinézetű Minotaur könnyűcirkálót, miközben Dasha Perova vagy egy anime figura visít kapitányként a háttérben? :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63212 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
@Mcarthur73:
Értem a Logikádat a folyamatos fejlődéssel kapcsolatban, de ez a hajók állandó újra balaszolásánál ki is merül. Csomó egyéb dolgon is lehetne fejleszteni. Új Scenarario-k, esetleg történelmi csaták, nemzet vs nemzet csaták, vagy event-ek stb stb...én ezeket érteném folyamatos fejlődés alatt. Azt is hiánylom, hogy a tier X-en kívül semmilyen tier-ben nincsenek event-ek vagy csak nagyon ritkán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #63215 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát szerintem a WG nagyon keményen és kitartóan egyre gyorsabb ütemben dolgozik azért pénzt és fáradságot nem kimélve hogy az átlagjátékosok megutálják a játékot. Lehetünk itt elfogultak meg hűek a játékhoz de ha őszintén magába néz mindenki szerintem nem sok olyan ember van aki ugyanolyan jókedvel és várakozással teli ül le a játszani mint akár 1 évvel ezelőtt. Ha nem igy van és mindenki ugyanolyan jól érzi magát akkor cáfoljatok meg.Akkor csak én vagyok ilyen hülye. Legalábbis én ezt érzem magamon. Okát pontosan nem tudnám megfogalmazni. Megnéztem a Petropavlovsk videót eszembe jutott egy BB-s csapattárs. Egyszer Smolenskel voltam elindultunk kiírta a csapatba hogy utálja a Smolnskeseket és már lőtt is rám. Az ilyen emberek megőrülnek egy Petropavlovsktól
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.