Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 3 hete #63217 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én csak kb 2-3 hónapja vettem észre magamon hogy már nem köt le annyira a játék mint régen. Alig 2 hónappal a szerver indulása után kezdem el játszani és az elején nagyon megfogott a dolog. Főleg az, hogy a WoT-al ellentétben itt nagyon sok új és jó dolog volt. Ez ki is tartott kb 3 évig, aztán elkezdett lassan romlani a színvonal. Mára én inkább csak egy felgyorsított és erőltetett content dömpinget látok csomó idióta kamóval, felesleges zászlókkal, WG által kreált fiktív hajókkal. és 3 havonta kötelező új ággal, ami régen ugye nem volt. Akkor jött be új ág amikor tényleg elkészült és nem kellett további tesztelés. Volt olyan hogy 4 hónap is eltelt mire kaptunk egy új hajó ágat. Most akár kész van akár nincs, betolják az orrunk alá 3 havonta ha kell ha nem, majd később úgyis nerfelik, vagy buffolják. Nyilván ezt felsőbb utasításra csinálják, de ez lassan megöli ezt a játékot, pedig lenne még potenciál benne.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63231 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63234 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #63253 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Prémium hajók jelenlegi árkalkulációja

Az AGIR-ra itt dublont mutat a rendszer, pedig free XP-ként kellene jönnie, mint a Krohnstadt,Alaska,Azuma hármas. Mainz,Chesire,London-ra dublon-t mutat, pedig jelenleg csak pénzért lehet megvenni őket... :unsure:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #63255 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lesz itt prém, csak győzzük megjegyezni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #63258 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
ez elég gyanús... az imperio, ashama és a zarya sovobody biztos nem lesz megvehető, az imperión a SAP lőszert tesztelik mint Olasz BB lőszer HE helyett. A Sovobody és ashama is egy klón hajó, csak azon más szórás formulát tszetelnek. Szerintem kb megnézték, hogy adott szintű hajó mennyi dublon lenne, oszt beillesztették. Amit meg biztosan lehet tudni, azt a maradékhoz odaírták
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hete [DPH] Greendevil97 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.