Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 6 hónapja #61232 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta:

Tomc írta:

ledgeri írta: Azért ez a MM még mindig gagyi..



Na sikerült a közel keletről játszanom az EU s fiokkal. De nekem nagyon érdekes az MM. Viszont úgy látom nem csak helyi sajátosság. Ha X est indítok rendszerint csak X esek közé b@sz be és már elég bosszantó, főleg hogy eljutott ide is az MM hog y2 telibevert CV t is bead.
Ez volt a WG müve ?? Hát gratula !


A CV-k időnként kirajzanak, főleg ha valami küldi is van rájuk. Ilyenkor a DD-k gyakorlatilag kipusztulnak, ahogy a képen is látszik. Szegény shimát elő se merem venni, csak ha mentem előtte pár kört és nem láttam CV-t. Nem is annyira a MM a probléma, bár a 2xCV esetét már rég ki kellett volna venni. A gond még mindig az, hogy 1 nem totál életképtelen CV játékos is fel tudja borítani az egyensúlyt, csak annyival hogy folyamatosan spotol és a DD-k nem tehetnek ellene gyakorlatilag semmit. Még csak a repülői se fogynak el, párat valamiből mindig tud indítani.


Kidd és társaival még elmegy, de pl a Blyska totál halott tier 8-as CV ellen a nulla légvedelmével és a rossz álcájával...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61233 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Engem ez a full X es MM bosszant. Ha VIII-assal megyek akkor is feldob oda. Ha X essel akkor meg mindenki X es. Így aztán ki tudom használni a X es előnyeit + igazságtalannak érzem. Arról nem is beszélek hogy túl sok a csalás a játékban. Ez a "minden szögből átütés ' meg javítás után egyből gyújtás megint amik nekem rendszerint nem szoktak sikerülni. :angry:
Nem sokra van tőle a játék, hogy abbahagyjam végleg. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61234 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
ALAPOK menűpont/Felderitési rendszer működése + ALAPOK/A sebzési rendszer működése :whistle: ;) :silly: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61235 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen hozzá akartam tenni hogy nem ma kezdtem a játékot. 7000plusz csata és nem szar stat mellé. És a L2P féle hozzászólásokat ne ….
PL. az hogy nekem ha nem full broadside van egy hajó akkor már lepattanok, mások meg lehetetlen szögből átütnek, sebeznek is nem kicsit és nem a felépítményt az már elég fura.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61241 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: ALAPOK menűpont/Felderitési rendszer működése + ALAPOK/A sebzési rendszer működése :whistle: ;) :silly: :lol:


Nyúljon meg a nyakad.. :P :lol:

Tomc , ne vedd fel, csak ravaszkodik Vuk... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61249 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
:lol: :lol: :lol:
Természetesen elhatárolódom magamtól :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.