Jelenleg 34 vendég és 3 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

TÉMA: Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Dühöngő 4 hónapja 3 hete #61166

• ledgeri
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1467
Van külön t6 prém hajót adó konténer, és van az olaszos "esélyes"... nem véletlenül vannak ott a képek :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61219

• ledgeri
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Ilyen klánból Voltam lenoobozva.. (játékosonkénti átlagtiert tessenek megfigyelni kedves érdeklődők!)

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61220

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1527
ledgeri beküldte:
Ilyen klánból Voltam lenoobozva.. (játékosonkénti átlagtiert tessenek megfigyelni kedves érdeklődők!)

Remélem méllllységesen elszégyelted Magad! :silly:
29 darab 10-es hajó.... :lol:
A vezérnek is a legtöbb csatája T1-ben van... :blink: :blink: :blink:

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61226

• MegaDommagam
  • MegaDommagam profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz III
  • Köszönetek száma: 27
Majd mindegyik visszapörgetett profilnak tűnik. Úgyhogy lehet, hogy hozzájuk képest tényleg kopasz vagy! :P
Köszönetet mondtak: Szete58

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61230

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 325
ledgeri beküldte:
Azért ez a MM még mindig gagyi..

Na sikerült a közel keletről játszanom az EU s fiokkal. De nekem nagyon érdekes az MM. Viszont úgy látom nem csak helyi sajátosság. Ha X est indítok rendszerint csak X esek közé b@sz be és már elég bosszantó, főleg hogy eljutott ide is az MM hog y2 telibevert CV t is bead.
Ez volt a WG müve ?? Hát gratula !

Nvtelen_2019-10-09.jpg

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61231

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 180
Tomc beküldte:
ledgeri beküldte:

Na sikerült a közel keletről játszanom az EU s fiokkal. De nekem nagyon érdekes az MM. Viszont úgy látom nem csak helyi sajátosság. Ha X est indítok rendszerint csak X esek közé b@sz be és már elég bosszantó, főleg hogy eljutott ide is az MM hog y2 telibevert CV t is bead.

Nvtelen_2019-10-09.jpg

A CV-k időnként kirajzanak, főleg ha valami küldi is van rájuk. Ilyenkor a DD-k gyakorlatilag kipusztulnak, ahogy a képen is látszik. Szegény shimát elő se merem venni, csak ha mentem előtte pár kört és nem láttam CV-t. Nem is annyira a MM a probléma, bár a 2xCV esetét már rég ki kellett volna venni. A gond még mindig az, hogy 1 nem totál életképtelen CV játékos is fel tudja borítani az egyensúlyt, csak annyival hogy folyamatosan spotol és a DD-k nem tehetnek ellene gyakorlatilag semmit. Még csak a repülői se fogynak el, párat valamiből mindig tud indítani.
Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61232

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
BAGETT beküldte:
Tomc beküldte:
ledgeri beküldte:

A CV-k időnként kirajzanak, főleg ha valami küldi is van rájuk. Ilyenkor a DD-k gyakorlatilag kipusztulnak, ahogy a képen is látszik. Szegény shimát elő se merem venni, csak ha mentem előtte pár kört és nem láttam CV-t. Nem is annyira a MM a probléma, bár a 2xCV esetét már rég ki kellett volna venni. A gond még mindig az, hogy 1 nem totál életképtelen CV játékos is fel tudja borítani az egyensúlyt, csak annyival hogy folyamatosan spotol és a DD-k nem tehetnek ellene gyakorlatilag semmit. Még csak a repülői se fogynak el, párat valamiből mindig tud indítani.

Kidd és társaival még elmegy, de pl a Blyska totál halott tier 8-as CV ellen a nulla légvedelmével és a rossz álcájával...

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61233

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Engem ez a full X es MM bosszant. Ha VIII-assal megyek akkor is feldob oda. Ha X essel akkor meg mindenki X es. Így aztán ki tudom használni a X es előnyeit + igazságtalannak érzem. Arról nem is beszélek hogy túl sok a csalás a játékban. Ez a "minden szögből átütés ' meg javítás után egyből gyújtás megint amik nekem rendszerint nem szoktak sikerülni. :angry:
Nem sokra van tőle a játék, hogy abbahagyjam végleg. :angry:

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61234

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1602
ALAPOK menűpont/Felderitési rendszer működése + ALAPOK/A sebzési rendszer működése :whistle: ;) :silly: :lol:

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61235

• Tomc
  • Tomc profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Igen hozzá akartam tenni hogy nem ma kezdtem a játékot. 7000plusz csata és nem szar stat mellé. És a L2P féle hozzászólásokat ne ….
PL. az hogy nekem ha nem full broadside van egy hajó akkor már lepattanok, mások meg lehetetlen szögből átütnek, sebeznek is nem kicsit és nem a felépítményt az már elég fura.

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61241

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
leopardusz beküldte:
ALAPOK menűpont/Felderitési rendszer működése + ALAPOK/A sebzési rendszer működése :whistle: ;) :silly: :lol:

Nyúljon meg a nyakad.. :P :lol:

Tomc , ne vedd fel, csak ravaszkodik Vuk... ;)

Dühöngő 4 hónapja 1 hete #61249

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1602
:lol: :lol: :lol:
Természetesen elhatárolódom magamtól :silly:
Köszönetet mondtak: PzPuma, Szete58

Dühöngő 4 hónapja 3 napja #61298

• [DPH] Greendevil97 [WBF]
  • [DPH] Greendevil97 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 631
0.8.9-es frissítés tömören:

Okt 17, reggel 7-10, 6 gb (aztakurva)

Olasz cirkálók tier 5-8-ig, korai hozzáféréssel mint ahogy a francia rombolók is voltak. Heti küldi sorozat, stb.. Ezekkel együtt a fegyvertárban elkölthető Olasz zsetonok, amiből megvehető a tier V prémium Genova

Halloween: visszajönnek a korábbi játékmódok egy extra nehéz fokozattal kiegészítve, valamint a legújabb felvonás: Mocsok Potya (még gondolkozom a fordításon :p), 3 V 3 V 3 V 3, ellenfél botokkal és rasputinnal. Az elsüllyesztett ahjók mocskot adnak, amit felszedsz a hajóddal, és ha megtelt a raktér, át kell menned a kapun hogy megkapd a jutalmat. Az összegyűjtött mocsokért camót lehet venni a fegyvertárban.

Kláncsata szezon 7: (minek kelett ez most??) Elvileg tier X, 2 bb, 8v8 cv nincs!

Ezek miatt fognak a rosszabb játékosok rohanni a fórumokra hogy "miiii?? csalás! :whistle:) ugyhogy tessék figyelmesen elolvasni: Visszatér a régi spotrendszer, ha lőttél, de fedezék mövé mész, 2 mp múlva visszamegy a spotod a rendes értékre! Továbbá ha egy hajót csak egy pillanatra láttál meg, az garantáltan 3 mp-ig spoton marad, még ha ki is mész a spottávjából! ez csak akkor évényes, ha kevesebb, mint 2 másodpercig spottoltak fel

egyéb:
blyska töltésidő -0,5 s
Hosho nerf, lassabb torpedók és gép visszatérés idő
tier 2-3 francia torpedók lassabbak
tier 4 francia dd töltésidő +0,6 s
Vladivostok nerf sigma 1.7 ről 1,6
Kreml nerf max AP és he sebzés csökkent, valamint egyéb tulajdonságok

egyéb javítások
Köszöntem!

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

Dühöngő 4 hónapja 2 napja #61308

• acelkocka
  • acelkocka profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 112
Amerikai képviselő jókívánsága a U.S. Navy-nak.

29967407_efdde359601f40facc95c604c0505060_wm.png

A képen az Pyotr Velikiy Kirov-osztályú, nukleáris nehéz csatacirkáló... :whistle:
Köszönetet mondtak: leopardusz, Jaszon

Dühöngő 4 hónapja 2 napja #61309

• ledgeri
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
Hát posszokat már lehet módosítani, bár trump cuccai óta nem csodálkozom semmin...
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)