Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 11 hónapja #59708 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
:D én ki szoktam fizetni az árát, mégis csak SW fan vagyok :D

Új könyvekből is vannak jó darabok tudtommal: új thrawn regények (zahn ezeknek is az írója, csak furcsa, hogy kap egy 3. darabot, mert pont a Rebels animációs sorozat idején fog játszódni), Aftermath-ot is jónak mondják (jakkui csatát felvezető trilógia), Phasma se rossz ha jól rémlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59726 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok , nyissatok egy filmes topicot, mert Ledgeri befibrillál. :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59738 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Alaska 7 kill, na ja... :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59744 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: A mostani filmekből mindegyik megosztja az embereket, de ez asszem a korábbi filmeknél is megvolt, de azt "hamar letudták", csak most azért évente jön/jött ilt néha elég nagy visszhangok voltak.
Pl Solonál. Soloval viszonylag semmi gond sincs, ha olvastad az új Solo trilógia könyvet amiben Solo előtörténete és a tatooine-i bárig megy akkor kb láttad a filmet mert pár dolgot átemeltek oda. A filmet a nagy lehúzó kampány vitte le, kezdve azzal mikor rendező csere kellett és újraforgatni majdnem az egészet, ez RO-nál is megcsinálták, de ott eltolták a dátumot decemberre, most nem. És ez is gond, nem nagyon telt el december óta sok idő (mikor is jött? májusban?) , ilt azért Avengers és Deadpool filmek közé rakni a premiert elégé bátor és boton próbálkozás volt, azért nem mindenkinek vastag a pénztárcája Xd

gondolom most is vaz van, mint a régebbi trilógiáknál, hogy az adott időszak gyerekei szeretik, de az idősebbek nem, mert nem adja vissza ugyanazt az érzést, most tekintsük el attól, hogy az ep7 nagyban hajaz az ep4-re, ezt megcsinálta ep1 is, de Lucas azért elégé átdolgozta (Lucrehulk elleni támadás), ep8 próbált valamit csinálni, de ez elégé megosztott mindenkit ugyebár, a 9-esről meg kiderül mi lesz, JJ megint adaptál egy filmet vagy újítást csinál. Űrcsata kell, mert az eddig nem volt és a 3. részekben mindig volt egy, teaser trailerben láttunk is egyet hasonlót, tlaán a felső atmoszférában voltak, vagyis láttunk egy birodalmi 1-es csllagrombolót amin piros csíkok voltak és egy Rz2 (vagy mi a száma) A-szárnyút zuhanni


Jaajjj, ez tegnap volt?? Pedig de írtam volna erre egy szép posztot. Pl, hogy én mennyire szeretem az sw-t és talán a TFA-t leszámítva nem volt még gyenge darab - számomra persze. Nem csak moziban nézem meg, de br lemezen is megveszem, mert imádom. :love: :love: :love:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59758 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
:silly:


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59774 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hétvégi szerver problémák kompenzációja:

1x Wargaming Container
Guaranteed 1 day of Warships Premium, plus a random signal flag assortment.
1x Soviet Era Container

Due to the disruption to the scheduled Clan Battles session on the weekend, we will be adding 1 additional day of Clan Battles on 21/05.

worldofwarships.eu/en/news/general-news/eu-compensation-may/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Myrsky, Rallyefan81, nwa5000, Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.