Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59525 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Úgy látszik sok érdekességet csinál a játék. A mai nap az egyik kampány küldetést hiába teljesítettem, nem adta meg....
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja tyer82 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59526 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szintén így jártam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59539 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Dühöngő
Így indul egy csata :D Lövést még senki nem adott le, kb 10 másodperce indult az egész... és persze végig ilyen kultúrált hangnemben zajlott a dolog :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59552 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
worldofwarships.eu/en/news/game-updates/...es-plane-and-simple/

újabb variálások, mert "tökéletes lett a 0.8.0"
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59570 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
lehet ezzel túltolták a CV-nerfet, elég durva a sebesség csökkentés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59573 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem szabad megfeledkezni a ..."Kávé főző idő-ről" sem. Épp ma olvastam.

Kapnak "hasznos" időt a játék elején a hordozó játékosok, ami alatt nem szállhatnak fel, hogy az ellenfél "védett" játékosainak legyen idejük kényelmesen felvenni a biztos foglalási poziciókat. Közben persze hasznosan tölthetik az idejüket, hiszen biztonságos helyre lehet mozgatni a hordozóikat.

Elnézést kérek, de mikor ezt olvastam a fordítóban, hangosan felnevettem. Hordozót akkor lehet biztonságos helyre mozgatni, ha már megtörtént a felderítés és láthatóvá vált, hogy az ellenfél fő támadó ereje merre fog mozogni. Így ez semmi másra nem jó, mint egy újabb nerf a hordozóknak. Ha jól emlékszem már az 5-k a sorban. 8.0 óta.

El sem tudom képzelni, vajon milyen hajó osztály játékosainak nyomás gyakorlására születhetett meg ez a döntés. Bizonyára az, amelyik beül a foglaló körbe egy adag füstbe és onnan lövöldöz vagy torpedózik. Foglalás közben nem lehet felderíteni, utána meg nem lehet foglalni, mert a többiek bevédik.

Javasolni kellene, hogy ez a bizonyos hajóosztály kapjon még HP növelő fogyóeszközt, ami alapból premium részükre, valamint alapfelszerelés, ne kelljen szegényeknek választani. Természetesen a hatalmas fedélzetükről képesek legyenek indítani, percenként tíz vadászgépet, hogy biztosan megtudják magukat védeni. Természetesen ezek is elférnek a garzon lakás méretű fedélzetükön, közvetlenül a végtelen spammelésre alkalmas, atombomba sebzésével megegyező, torpedó mennyiség mellett.

Sőt, képessé kell őket tenni víz -víz irányított rakéta indítására is, mert különben ismét sírásban törnek ki és azt szegény WG programozók lelke nem tudná már el viselni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.