Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 7 hónapja #43846 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43851 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43862 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.

Olyanok persze voltak, hogy alacsony tierben egy két cirkáló elindította a képzeletbeli 30 km-es torpedóit, de ezt még rá lehet fogni arra, hogy nem tudja még a működését.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43876 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

AtuqShaman írta:

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.


Csodálkoztam is, hogy ilyen birka a saját csapat és meddig tűrik, én ismerek pár szakasztársat, aki az ilyet még a rózsaszín állapotot is bevállalva hamar lerendezte volna :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43912 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta:

AtuqShaman írta:

Storm írta: Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen idiótákkal még nem találkoztam :silly:

Jo neked. Sajnos nekem mar volt dolgom nem egyszer hasonlokkal. Nem usztam meg szarazon oket.


Csodálkoztam is, hogy ilyen birka a saját csapat és meddig tűrik, én ismerek pár szakasztársat, aki az ilyet még a rózsaszín állapotot is bevállalva hamar lerendezte volna :)

Mikor elsullyesztett mar nem volt lehetosegem visszavagni.
Korabban engem sem erdekelt ha rozsaszin leszek sem, direkt sebzett? Kuldtem a levesbe krumplinak, eggyel kevesebb hajot kell kerulgetni aki ram lo.
Errol leszoktam mar, de azert elegge kiabrandito mikor 2 meg 4 kmrol kitorpedoz direkt es azt mondja az ellenre lott az 5kmes torpedoival (ami 10+ kmre volt). Es erdekes az utolso 2 alkalommal az illeto engem sullyesztett es meg rozsaszin sem lett.

Mondjuk ha annyira paraszt modon szed ki es epp jo koron lettem volna, szemelyes chatben beigerek neki egy legkozelebb ahogy meglatom kerdes nelkul sullyesztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43913 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én nem értem azokat, akik 5km-es torpedókkal próbálják eltalálni az ellent, aki 5-re van. Abban látom értelmét, hogy jön felé és hátha eltalálja, volt 1-2 ilyenem dd-vel, de ott 1-2km-es eltérés volt és nem volt senki se köztem és közte közt Xd (ilyen torpedózást kis szinten szoktam látni leginkább, hogy elméletileg se tudná eltalálni, de azért küldi, mert "ingyen van"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.