Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
6 éve 7 hónapja #43779 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta:

Mcarthur73 írta: Megvan az EU-s szülinap is...érdekes:
worldofwarships.eu/en/news/game-browser/...ppy-birthday-to-you/

hajrá a bonsai fácskáért.. :P


Ahany Tier X, annyi SC... Ez ujabb Special Upgradeket jelent, tehat ujabb idegbajt. :lol:


akkor nem lesz ezek szerint tizesre akció, pedig kéne vegyek pár hajot :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #43801 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Megvan az EU-s szülinap is...érdekes:
worldofwarships.eu/en/news/game-browser/...ppy-birthday-to-you/

hajrá a bonsai fácskáért.. :P


Nem hangzik rosszul, 70 speckó zászló alapból befigyel, és 5 szuperkonténer is bekerül a raktárba (kis munkával) Persze valószínűleg valami nem túl hasznos felszerelés lesz benne, de ajándék lónak ugye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43802 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta:

AtuqShaman írta: Ez alapjan nekem nem tiszta akkor most mi van a DDkel? Mi a bajuk az APvel?


A csatahajók AP lövedékének Penje nagy %-át leveszi a DD-k HP-jának, akár /darab, így sok az insta kill azaz dev.strike. Szóval az AP túl efektív, szóval nem akarnak DD-pent BB-k irányából, hogy használva legyen a HE is többet.


Szeretném látni ezt a statisztikát kategóriákra lebontva. Ha jól értettem, csak az szerepel, hogy milyen lőszertől kaptak sebzést az adott kategóriába tartozó egységek, az nem, hogy milyen kategóriába tartozó hajó lőtte ki azt a gránátot. Mert szerintem inkább másik romboló lesz ott a ludas, nem feltétlenül a csatahajó. Ha pedig hozzá veszünk olyan lehetőségeket, hogy brit cirkálók, gyengébb főfegyverzetű rombolók (melyek hatékonyabbak a páncéltörő gránáttal rombolók ellen), vagy kifejezetten romboló vadász rombolók, éppen utolsó lövést leadó csatahajó stb, akkor már nem olyan egyszerű a dolog. És hol a szignifikancia szint?! Anélkül nem lehet semmit sem állítani! Milyen elemzési módszert használtak, mekkora mintával dolgoztak, mekkora a szórás? Mi volt a hipotézis? Hol az anyag és módszer fejezet?Őszintén szólva ebbe a diagramba elég sok mindent bele lehet ám magyarázni. Meg kérem ez a fajta oszlopdiagram csak az egymáshoz viszonyított arányok megállapítására alkalmas, használata pedig kifejezetten ellenzett a publikációkban, mert könnyen megtéveszti az olvasót! Végezetül ez a kimutatás így sok sebből vérzik.

Elnézést kérek nem szándékom itt senkit sem megbántani, csak kaptam kiképzést statisztikából és tudományos közlés módszertanból, így könnyen fennakadok ilyeneken.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Acetil_coenzim_A által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43806 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A diagram, és a tény hogy változtatják az AP-t nem függ össze ilyen szorosan, nem mutatója egyik a másik okának. Persze valahol benne van a BB AP is DD-sértésben de nem ez a fő mutató.
(a hír, hogy lesz a változás az szivárog mindenhol, míg a képet csak én találtam, mert valaki a linkkelt Q&A-ben egy 2015-ös, és megkapta az aktuálisat. Semmi direk kapcsolat nincs.)
Az AP váltás indoklása, hogy túl sok az ilyen lövés , és emberkék sírnak miatta.

Ohh, egyébként én is de elnézegetnék egy két meta-statot!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43807 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SirHiggins

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43831 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hello!
WG technikai problémák miatt máról holnapra tette át a születésnapi ajándékos dolgokat, így a mai nap nem kap senki szupert 10-es csatáért, és egyéb ajándékot 4+ tierért. Annyi még a változás, hogy két csatát fog kelleni menni holnap mindezekért.

"Due to some technical limitations that we uncovered with the release of 0.6.10, the following changes needed to be made:

- The prize campaigns will start on 15/09 instead of 14/09
- To get the goodies you need to play 2 battles on any tier I-IX ship instead of 1.
- To get the supercontainers for playing on tier 10, you need to play 2 battles per ship, instead of 1"
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Mcarthur73, Acetil_coenzim_A, Rallyefan81, llw99, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.336 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.