Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja #47261 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

ledgeri írta: Pan-asia misszió: okozz 50k flooding-damage-t: mai eredmény: 25 floding:11277 dmg by flood úgy hogy van 1 menet 8000-rel, és 2 darab 0-val, amiből az egyik detonation... mindez 9 meccs alatt #nobias...

Kis tier japán anyahajó? Az szerintem jobban adja. :dry: DD abszolute nem... ott arat...

DD kell.. t5+, de voltam kamikaze-től kageroig, és semmi...

Aztán relogin után első menetben meglett egy csatában...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47266 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta:

Rallyefan81 írta:

ledgeri írta: Pan-asia misszió: okozz 50k flooding-damage-t: mai eredmény: 25 floding:11277 dmg by flood úgy hogy van 1 menet 8000-rel, és 2 darab 0-val, amiből az egyik detonation... mindez 9 meccs alatt #nobias...

Kis tier japán anyahajó? Az szerintem jobban adja. :dry: DD abszolute nem... ott arat...

DD kell.. t5+, de voltam kamikaze-től kageroig, és semmi...

Aztán relogin után első menetben meglett egy csatában...


Ilyen küldiknél amit szoktam:
1. Szakaszban menni cirkálóval, aki addig gyújtja a kiszemelt BB-t, amíg el nem javít, majd mehet a torp.
2. Begyújtom én, ha javít, akkor mehet a torp.
3. A kiszemelt BB-t magamra húzom, és 2 torp sort nem egyszerre küldöm el a kiszemelt célpontra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47316 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aki tudja-tudja

Lehetne minden hozzászólótól az a kérésem, hogy legközelebb ne tegye azt amit tett, helyette, ha elsőként lát ilyet, egyszer jelezze, ha későbbiként, és látja, hogy már jelezve van akkor ignorálja?

Megköszönném... és az egymás hergelelgetése helyett is kulturáltabb lenne hosszabb távon.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47317 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta: Aki tudja-tudja

Lehetne minden hozzászólótól az a kérésem, hogy legközelebb ne tegye azt amit tett, helyette, ha elsőként lát ilyet, egyszer jelezze, ha ha későbbiként, és látja, hogy már jelezve van akkor ignorálja?

Megköszönném... és az egymás hergelelgetése helyett is kulturáltabb lenne hosszabb távon.


Mondanám hogy olvassa el mindenki a szabályzatot de azzal lesz egy kis gond... :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47319 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

ledgeri írta: Aki tudja-tudja

Lehetne minden hozzászólótól az a kérésem, hogy legközelebb ne tegye azt amit tett, helyette, ha elsőként lát ilyet, egyszer jelezze, ha későbbiként, és látja, hogy már jelezve van akkor ignorálja?

Megköszönném... és az egymás hergelelgetése helyett is kulturáltabb lenne hosszabb távon.


Szavazás hogy áll? :)
Minden rosszindulat nélkül, lehet nem egyedül kéne csinálnod a moderálást.
Volt itt jelentkező. Aki tudja-tudja.
Písz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47322 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Dühöngő 3. többi 2...

Nem csak egyedül vagyok, de ha a fórumgombra kattintás után megnézed alul a statot láthatod, hogy pont én voltam csak fent (utsó belépés szerinti sorrend). De 3. emberünk is jópár napja volt fent (pedig nem szólt semmit.. akkor sem) 4. emberünk meg hónapokkal ezelőtt...

Tény a szavazs kb pánik reakció volt, mert tipikus "indulnom kéne, de még felnézek" szituációban kaptam meg e nemes feladatot, de kiváncsiis voltam mi lenne az arány... ha kivonjuk indikátorunk esetleges provokátor szavazatát akkor se lennénk előrébb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.494 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.