Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja #47006 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

wotlajko írta:

bontottcsirke írta:

wotlajko írta: Vagy ha eletben is maradsz ,de semmit nem ad meg :blink:


AP-val lőttél.. biztos valamire amire ne azzal kéne. :)


Ha meg HE-vel lovok akkor meg az nem megy :))))) (csataztam 4-8kmrol...A bist nem utotte be 2,2km-rol :) de maskor a Yamatoba verem az 1160-akat 15km rol :) )


Hát ha a cruiser HE nem megy akkor ott komoly bajok vannak....


Ma mentem 2-3 kort amikor csak HE-t lottem a Hipperrel.5-rol kezdtem csak az AP-t. Hat nem erte el a sebzesem a 30k-t....es ma meg nem egettem max 20k-t osszesen....szoval a franc sem erti.A Biscmarck oldalaba pumpalom az AP-t 2,2-rol es minden csuszik...(Holnap mar lessz jo netem telepitem a meccsrogzitest aztan tisztabb lessz nekem is sokminden.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47007 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

wotlajko írta:

bontottcsirke írta:

wotlajko írta:

bontottcsirke írta:

wotlajko írta: Vagy ha eletben is maradsz ,de semmit nem ad meg :blink:


AP-val lőttél.. biztos valamire amire ne azzal kéne. :)


Ha meg HE-vel lovok akkor meg az nem megy :))))) (csataztam 4-8kmrol...A bist nem utotte be 2,2km-rol :) de maskor a Yamatoba verem az 1160-akat 15km rol :) )


Hát ha a cruiser HE nem megy akkor ott komoly bajok vannak....


Ma mentem 2-3 kort amikor csak HE-t lottem a Hipperrel.5-rol kezdtem csak az AP-t. Hat nem erte el a sebzesem a 30k-t....es ma meg nem egettem max 20k-t osszesen....szoval a franc sem erti.A Biscmarck oldalaba pumpalom az AP-t 2,2-rol es minden csuszik...(Holnap mar lessz jo netem telepitem a meccsrogzitest aztan tisztabb lessz nekem is sokminden.)



Nézz stream-et vagy videókat. Valószínűleg segítene a játékodon. pl: iChaseGaming és társai.
Jobban jár mindenki.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47020 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Dühöngő

bontottcsirke írta:

wotlajko írta:

bontottcsirke írta:

wotlajko írta:

bontottcsirke írta:

wotlajko írta: Vagy ha eletben is maradsz ,de semmit nem ad meg :blink:

Szoval nem megy a HE...


AP-val lőttél.. biztos valamire amire ne azzal kéne. :)


Ha meg HE-vel lovok akkor meg az nem megy :))))) (csataztam 4-8kmrol...A bist nem utotte be 2,2km-rol :) de maskor a Yamatoba verem az 1160-akat 15km rol :) )


Hát ha a cruiser HE nem megy akkor ott komoly bajok vannak....


Ma mentem 2-3 kort amikor csak HE-t lottem a Hipperrel.5-rol kezdtem csak az AP-t. Hat nem erte el a sebzesem a 30k-t....es ma meg nem egettem max 20k-t osszesen....szoval a franc sem erti.A Biscmarck oldalaba pumpalom az AP-t 2,2-rol es minden csuszik...(Holnap mar lessz jo netem telepitem a meccsrogzitest aztan tisztabb lessz nekem is sokminden.)



Nézz stream-et vagy videókat. Valószínűleg segítene a játékodon. pl: iChaseGaming és társai.
Jobban jár mindenki.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja wotlajko által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47026 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nagyobb szintü csatahajók páncélját nem mindig üti át a repesz, ez van. Tornyát, oldalát ha éred...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47027 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha azt veszed észre, hogy átüti a páncélt a HE, de nem sebez, akkor két dolog lehet:
- Üreges páncélt talált és csak a külső réteget üti át. (Amagi oldala pl.)
- Damage saturation (sebzés telítettség?) miatt nincs hp azon a modulon, amit éppen lősz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47031 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Ha azt veszed észre, hogy átüti a páncélt a HE, de nem sebez, akkor két dolog lehet:
- Üreges páncélt talált és csak a külső réteget üti át. (Amagi oldala pl.)
- Damage saturation (sebzés telítettség?) miatt nincs hp azon a modulon, amit éppen lősz.


15-16km-rol a hajora lossz es nem celzol...A talalatot meg vagy megadja vagy nem...A problema hogy vannak meccsek amikor mindegy mivel lovok nem adja es kesz ( He-vel szoktam kezdeni,mikor eg valtok AP-re...Ezt szoktam ismetelgetni.) De mikor 90 talaltbol nem gyujtok akkor kibattyogok a frigohoz egy sorert... ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.