Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64671 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha ott vagyok és teszem a dolgom akkor is kiszopunk :D hiába segítek ha a csapat a szigetek mögött recsizik és senkire sem lőnek de főleg a rombolókra nem. Végignéztük ahogy szépen elfoglalják a foglalópontokat. Külön gratulálok a radaros cirkálóknak akik végignézték ahogy átjön a romboló majd a pálya szélén lassacskán lebontott. Az eu rombikkal egyedül nem igazán tudok mit csinálni, ugyanezt a támogatást várják majd maguk is a hordozóktól.




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64681 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ezért egy nagy szar csalás ez a játék ! Engem minden szögből átütnek minden hajóval ! Én persze pattanok mindennel ha már full broadside -tól egy fokkal is eltér !!!
Itt a visszajátszás Kurfust 420 as löveg vs. Moskva full broadside citadel pontot lövök és lepattan mind 3 centiről !! (én ebben a szituban azonnali halál full HP ről….)
És nem elszigetelt esetről van szó, nálam ez mindig így van akármilyen hajót lövök, szóval nem kell az ilyen duma, hogy erős a Moskva mert nekem is megvan, annál kisebb szögből 2x egymás után citázott meg a Kurfust fordított esetben legutóbb.
Az eset olyan 10 perc környékén volt...

Melléklet:

Fájlnév: 20200709_2...wsreplay
Fájlméret:1,798 KB
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64684 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Moszkva az egyik legpapirabb hajó legalábbis a x-esek között biztos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64685 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megnéztem. Nagyon a 30 fok határán volt, de nem volt semmi csalás. Bár nem vagyok matematikus, de az a szög laposnak tűnik
Képek, csak a miheztartás végett:



Második lövés:



A moskva HEF-es volt, tehát élek a gyanúval, hogy valamennyire biztos tud játszani :lol:
Valamint kiemelném, hogy 4 percen át csak orrból lőttél a gokuval, kár érte.
Végül pedig amikor már szembe volt a Moskva, először az orra alját lőtted, csak az utolsó lövésnél váltottál az orra felső részére.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Tomc, Jaszon, Luperator, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64686 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: A Moszkva az egyik legpapirabb hajó legalábbis a x-esek között biztos.


:silly: :lol: hát ha hibázik vele az ember, az.... Ha nem, akkor a top 3 legtankosabb cirkáló között ott van :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64688 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ohh először is nagyon szépen köszi, hogy ennyi energiát és időt fektettél a dologba :woohoo:
Azt hittem választ se kapok. Igazából az idegel fel, hogy engem laposabb szögekben is átütnek akár citát is úgy hogy a hajópáncélt lövik.
Persze, hogy orrbol lőttem mivel nem merek elfordulni a játékban már semmivel lassan mert mindennel átütnek. Már a manőver elejétől tudtam hogy a Moskva rammolni fog de gondoltam majd mielőtt kifordul hátha Devastating lesz …..de az hogy mind lepattan … Ennél durvább csak az volt mikor ilyen szög mellett full salvo pattant le egy Des Monies ről. Nyugi attól hogy nincs klánom még én is tudok játszani, de mikor ennyire unfair a game akkor már nagyon idegel. Na legközelebb keresek már egy olyan replayt mikor engem vernek telibe ennél laposabb szöggel úgy hogy ugyanazon a ponton lőnek.
Egyébként még egyszer köszönöm …..még ennyi csata után is tanulok :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.585 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.