Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 3 hónapja #62670 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkó könnyits :silly: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62677 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tudom, biztosan én vagyok a hibás, mert nem nyertünk. Mert mindig a CV a hibás, ha az idióta többi játékos senkit nem talál el.

Egyebként ebben az egy csatában elosztottam a teljes Chat report lehetőségemet. A többi félére tojnak a játékosok, úgy vettem észre. Csak ettől az egytől tartanak. Ha már vakok és hülyék is egyben és még esetleg chat ban is lesz és nem ugathatnak, no az már katasztrófa.

Ezzel a hordozóval elég nehéz valami értelmeset csinálni, vagy csak nem akar a dolog leesni, hogy merre is az arra.

- lassúak a gépek
- lassúak a torpedók és kevés is van
- a bombák ... meg inkább vicc kategória

Közben megküzdeni a csapattársakkal is, mert mind hordozó használatból szerezte a kis doktoriját. Legalábbis úgy ossza az észt csata közben.

Valamit ki kellene találni a csatahajósoknak, mert baromira unatkoznak abban a fél percben, míg várják, hogy újra töltsenek az ágyúk. Unalmukban meg a CV játékost "szakértik".

Szégyellem, de volt már olyan, hogy tíz perc után elszakadt nálam a cérna és megtorpedóztam a leginkább ugató csatahajóst. Még így is előtte végeztem Xp szempontjából. Igaz, négy körre szép színes lettem, de a jó édes... no.



Szerk.: Közben megtaláltam a "szakértők" elleni megoldást. Van valami mod, ami letiltja a chat-t. Igaz, akkor én sem tudok oda írni. Mondjuk, ha CV-l gyakorlok, amúgy se lenne rá időm irogatni.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62713 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondoltam, ma csatahajókkal játszom.

Meggondoltam magam. Inkább filmet nézek.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62715 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyira szeretem, hogy azért gebedek bele a küldetésekbe, hogy lehetőséget kapjak részt venni egy sorsoláson, ami aztán talán kisorsolja a küldetést, ami lehetőséget biztosít egy sorsoláson való részvételre, ami talán és erősen hangsúlyozva is talán, amikor piros hó esik megkapom az első küldetés díját.

Ja, nem! Mintha ezért rágtam volna be az orosz csatahajók érkezésekor a játékra és szüneteltettem 95 napra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62718 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Neked külön küldisor jár vagy valami spéci fiókod van? Ezeknél könnyebb gyorsabb tokken még soha nem volt 2-3 ora az egész

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62719 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ó én összeszedtem szinte mindet eddig, csak a sorsolás nem az elvárások szerint alakult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.