Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 2 hónapja #62506 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Dühöngő
A dühöngő azért van hogy ide írjon akinek tele a hó cipője. Független attól hogy igaza van vagy nincs. Nem kötelező elolvasni annak akit zavar. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62507 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: (...) Akármelyik eltalál HE vel gyulladok elsőre, javítás után szigorúan 2x fire a minimum. (...)


Ne nyomd el reflexből a javítót, ha kigyullad a fedélzeted. Ha zavar, inkább az életerő-visszatöltőt nyomd rá, akkor nem ég el annyi felesleges olajoshordó, amiket elfelejtettek levinni a hanyag matrózaid a fedélközbe. Javítót akkor használj, ha már kettő vagy több tűz ég rajtad, vagy/és ha meglékel egy torpedó.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62515 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Persze nem egy tűzre nyomom el, általában kettőt vígan rámbasznak. Javítóval is szoktam orvosolni a dolgot, de a csatánként 8-10 tűz ellen nincs mit tenni.
Egyébként csak nálam ilyen a játék ? Mert valakik annyira védik, hogy persze nyilván az is az én hibám meg L2P. Az hogy nekem 100- ból egy tűzet okoz a HE engem meg mindig gyújtanak abban nem tudom milyen játéktudás kell.
Vagy hogy az én csapatmban ugyanazok a hajók nulla IQ -ok. Mind1 tényleg érik, hogy végleg hagyjam legalább amig ez a hajó építős szarság lecseng.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62516 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Vigyázz Mydgard, itt az emberek nagy része nem veszi észre a cinizmust :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62518 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Persze nem egy tűzre nyomom el, általában kettőt vígan rámbasznak. Javítóval is szoktam orvosolni a dolgot, de a csatánként 8-10 tűz ellen nincs mit tenni.
Egyébként csak nálam ilyen a játék ? Mert valakik annyira védik, hogy persze nyilván az is az én hibám meg L2P. Az hogy nekem 100- ból egy tűzet okoz a HE engem meg mindig gyújtanak abban nem tudom milyen játéktudás kell.
Vagy hogy az én csapatmban ugyanazok a hajók nulla IQ -ok. Mind1 tényleg érik, hogy végleg hagyjam legalább amig ez a hajó építős szarság lecseng.



Német , amerikai, Japán csatahajók szeretnek égni ellenfélként. Is.

Szóval. Conqueror. :lol: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62519 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta: Vigyázz Mydgard, itt az emberek nagy része nem veszi észre a cinizmust :silly:


Szelíd irónia az inkább, maximum szarkazmus... ;) :) :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.