Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60638 Írta: orzok
orzok válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok én le tiltottam a chat-om mert nem birtam ki és mindig elküldtem a f....ba néhány játékost.mindig chatbant kaptam persze nem tetszet nekik igy elkerülök minden konfliktust.nem látom mit irnak és nem idegesit.De azt mindig nézem ki merre mozdul el a startnál.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja orzok által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60639 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszönés témában: én sem nézem a chatet csak ritkán általában gépileg hülyeségeket ir ki olyankor ha észreveszem válaszolni szoktam magamnak. Ha magyarul rámköszönnének hát.... talán észrevenném. Elnézést mindenkitől akinek esetleg nem írok vissza 1 nem figyelek 2 nagyon rosszul írok (odanézve 1 ujjal)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60641 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Elég szomorú :( . De elképzelhető h egyszerűen nem vagy elég jó játékos a WoWshez... Nekem sincs meg az 52 százalék de azért az első 5 csatából 3at meg szoktam nyerni általában....


Co-op nem ér... :P :P :P :P :P :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60668 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van, 2 egymás utáni menccsen Musashival 50k dmg-em volt és meghaltam, olyan jó, hogy baltimore nem csinál semmit, ok, hogy t10 meccsen t8-as hajó, de azért a radarját is akkor lövi el, mikor a legközelebbi hajó amiről tudni lehet hogy van az is 15km-re van...
aztán meg egy lexington nem spotolja fel azt a shimakazet aki felspotolja őt és engemet, miközben Zao és iowea is HE-vel lő, gj teams, gj... legalább support lett volna mindkét esetben, de minek az...

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja #60692 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
azé erre 800xp-t adni







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60694 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Jól van, 2 egymás utáni menccsen Musashival 50k dmg-em volt és meghaltam, olyan jó, hogy baltimore nem csinál semmit, ok, hogy t10 meccsen t8-as hajó, de azért a radarját is akkor lövi el, mikor a legközelebbi hajó amiről tudni lehet hogy van az is 15km-re van...
aztán meg egy lexington nem spotolja fel azt a shimakazet aki felspotolja őt és engemet, miközben Zao és iowea is HE-vel lő, gj teams, gj... legalább support lett volna mindkét esetben, de minek az...




Hallod lehet egy meccsen voltunk akkor, mert egy ugyanilyen Baltimore -al volt tapasztalatom ! Csávókám start után nemsokkal elnyomja a radart meg a BB k mögött hajókázik full HP val nem nagyon láttam volna hogy lőtt volna egyet is. Persze a DD ket BB kkel kellett levadászni :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.536 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.