Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 9 hónapja #60587 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A mai nap elsö csatája





az egyik elmegyengének se jutott eszébe foglalni.Ez azé jól esett
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60588 Írta: orzok
orzok válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért raktam ide mert ezek után reportoltak... :huh:Szerintem ide való örömködöbe :evil: nem annyira.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja orzok által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60613 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem volt elég :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • alexklein666
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 9 hónapja #60616 Írta: alexklein666
alexklein666 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv!
Csak hogy szép kerek szám legyen. 20 teljes nap minden első meccse zakó. Egyszerűbb lenne elindítani a csatát és kilépni. Már akkor több sansza van az embernek hogy a stat jó irányba mozduljon. Őszintén szólva az uninstall azért marad el mert az embernek vannak ismerősei barátai akik miatt játszhat. Már ott tartok hogy lepereg az egész. Nincs motiváció! Ez a fos minden emberi érzést elpusztít ami valaha a játékhoz kötötte. Belépek megyek néhány kört a srácokkal és ezzel be is fejeztem. Ki mit gondol erről a játékról szuverín joga eldönteni én már nem szállok "érdemi vitába" senkivel. Az időm a családommal töltöm és nem ezzel a........ Elmúlt az az idő amikor 24 órából 48 at itt ültem hogy fejlődjek majd 2 red bull után még 24 órát. Sem örömöt sem jó kedvet sem semmi pozitvat nem képes generálni a játék csupán tömény hányingert. Írnám én hogy szubjektív de ez már nem igaz. Olvasgatom a sok hozzászólást és kertelés nélkül kilehet jelenteni. Azok az emberek akik ezt elkezdték anno amikor megjelent a 80% -uk vagy több is mélyen csalódott. Aki pedig az egekig magasztalja annak jó szívvel kívánom hogy csak játszon ezzel a játékkal élvezze hogy "statiszta" bár ezt sosem vallja be. A gyerekeket pedig majd anyuci gondozza. A sok hajóból lesz majd sok kis hajó akit csak vizicirkuszba lehet elvinni teát nem fogyasztanak ha betegek és egy jót szánkózni sem lehet velük. Az ünnepekről ne is beszéljek. Tegyem félre a gondolatokat és mindenkinek további kellemes csalódást illetve sikeresebb játszadozást...... Nem kívánok ízléstelen reakciókat. Akinek ilyen szándéka van tartsa magában. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60618 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elég szomorú :( . De elképzelhető h egyszerűen nem vagy elég jó játékos a WoWshez... Nekem sincs meg az 52 százalék de azért az első 5 csatából 3at meg szoktam nyerni általában....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • alexklein666
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 9 hónapja #60619 Írta: alexklein666
alexklein666 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindennap az első meccs....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.