Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 2 hónapja #51027 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő
Nem tudom mennyit mentetek Musashival, en nem erzem annyira veszesnek a helyzetet.
1. Minden ~4. neccsben van CV.
2. Ha van is, nem mindegy mekkora tier.
3. Ha tier 9-10, akkor eleve csordazas, azok ellen a CV-k ellen meg a full AA se mindig hatekony.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51028 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Örömködő
Az kb igaz, h 9es, 10es CV gépei ellen nem sokat ér a Missouri légvédelme sem, ha olyan elkap magadban garantált a jelentős hp veszteség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51030 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Na, 2. ládacsomagból megvan Lyon, csak Richelieu kellene még :D
(3 ikonból 2 dupe, és még kéne így 5 -.-" )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51033 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő
Bármivel vagy, rád száll egy 9-10es cv, az komoly gond. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy azért a Missouri, meg a Musashi légvédelmét nem lehet egy kalap alá venni. (és ugye onnan indult az eszmecsere, hogy melyiknek mi az előnye)
Mellesleg lőttem már le Mo-val 40 gépet Midway-től úgy, hogy a meccs végén töbször is rám jött, de nem tudott kiszedni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51035 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Örömködő

chapo990 írta: Bármivel vagy, rád száll egy 9-10es cv, az komoly gond. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy azért a Missouri, meg a Musashi légvédelmét nem lehet egy kalap alá venni. (és ugye onnan indult az eszmecsere, hogy melyiknek mi az előnye)
Mellesleg lőttem már le Mo-val 40 gépet Midway-től úgy, hogy a meccs végén töbször is rám jött, de nem tudott kiszedni.


Senki nem is vette egy kalap ala. Van Missourim full AA-val (elsore Clear Sky lett vele) es van Musashim is, tudom mi a dorges. Az egesz abbol indult ki, hogy a kollega hezital mit vegyen a free XP-jebol. Nos alapbol megvennek minden free XP-s hajot a helyeben, mivel ingyen van. Nyilvan mivel a Missourit kiveszik, igy azt kene... De neki nem jonnek be az amcsi BB-k. A Musashit viszont tudom ajanlani barkinek, mivel kozel sem olyan rossz hajo mint ahogy a kozvelekedes tartja, erre kivantam ravilagitani.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51038 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ámen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.