Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
6 éve 2 hónapja #50996 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Örömködő
A hajók értékeit elnézve a japán igencsak sovány az amcsi mellett AA, manőver és álca terén...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50997 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Köszönöm a válaszokat...elgondolkodtató szinte mindenki a Missi mellett van, de tetszett Mydgard hozzászólása is...szóval passz... :unsure:
De az is igaz,hogy minek Missi mivel nem csípem az amcsi hajókat...kivétel a rombolóikat...
Mivel van Yamatóm ezért nem gondolkodok a Musashi-ban sem...lehet várok esetleges következő free XP-s hajóra...ha lesz...
Még egyszer köszönöm a válaszokat... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50998 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Örömködő

llw99 írta: Köszönöm a válaszokat...elgondolkodtató szinte mindenki a Missi mellett van, de tetszett Mydgard hozzászólása is...szóval passz... :unsure:
De az is igaz,hogy minek Missi mivel nem csípem az amcsi hajókat...kivétel a rombolóikat...
Mivel van Yamatóm ezért nem gondolkodok a Musashi-ban sem...lehet várok esetleges következő free XP-s hajóra...ha lesz...
Még egyszer köszönöm a válaszokat... :)

Én a helyedben biztos megvenném a Missourit. Kiiveszik pár hét múlva és lehet sose tér vissza. Nameg az is lehet, hogyha meglesz megtetszik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50999 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Örömködő

Mydgard írta: A 3 perces dupla prem repcsije helyettesiti a jo AA-t...

Ezt remélem komolyan gondoltad, mert ez még viccnek is rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51000 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
Missouri éri meg jelenleg mindenképp a korábban felsorolt okok miatt. Meg ha azt nézzük, akkor Musashi egy nerfelt Yamato, nem túl jó szórással. Iowam van csak, Missouri szórását tekintve nem tudom mennyivel jobb-e, de azért ha betalál a lövedéke, akkor elég szépen hoz a konyhára. (radar meg nagy segítség, ha egyedül maradna dd-kkel szembe vagy van aki segítse is)

Nekem 400k free xp-m van, nelsont vettem valamivel behozatala után, ha nem veszem meg, valszeg megvettem volna az amcsit most, de csak azért mert kiveszik és pénznyomda mivolta miatt, NC, Iowa szórásait nem kedveltem, így lehet hogy ez a prém se járt volna jobban nálam. (most musashira se akarok költeni free xp-t, hátha behoznak még valamit amiben látok majd fantáziát és jó lesz az, Nelson pl elég kellemes viszonylag, meg jól is néz ki :love: )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51002 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Örömködő
Édesapám 85. születésnapja tiszteletére kinyitottam 85 konténert, volt bennük ez-az, többnyire zászlók, egy kikötő- és nyolc kapitányhely, 30 nap prémium, 600 arany, tízegynéhányezer szabad XP, néhány százezer kredit, no meg egy...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, Mydgard, Shogun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.374 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.