Klán: [REKT]

Több
6 éve 9 hónapja #41486 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: REKT

Shogun írta: Túl van ez spilázva. Odaát is százezerszer voltam tanúja hasonló eseteknek, de foglalkoztam én vele? Áhh... a saját játékomra figyelek, ennyi. Ha ketten ölik egymást a chaten, jókat röhögök rajtuk, ha meg lövik is egymást, tegyék, ha az lelki megnyugvást okoz nekik.

Ha meg magyar a támadó fél, most komolyan mit vár az ember? 1% az esélye annak, hogy emiatt kiraknak valakit klánból... nédda a parasztyát, aszt jóvan :lol:

Ranked r2-ben picit más érzés, mint randomban.. hidd el!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41492 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Klán: REKT

ledgeri írta:

Shogun írta: Túl van ez spilázva. Odaát is százezerszer voltam tanúja hasonló eseteknek, de foglalkoztam én vele? Áhh... a saját játékomra figyelek, ennyi. Ha ketten ölik egymást a chaten, jókat röhögök rajtuk, ha meg lövik is egymást, tegyék, ha az lelki megnyugvást okoz nekik.

Ha meg magyar a támadó fél, most komolyan mit vár az ember? 1% az esélye annak, hogy emiatt kiraknak valakit klánból... nédda a parasztyát, aszt jóvan :lol:

Ranked r2-ben picit más érzés, mint randomban.. hidd el!


Más játékok top ranked meccsein is vannak ilyenek és a tényálláson nem változtat ez sem. Röhögni jót lehet az ebihalak harcán, klánból kirakatni meg esélytelen így valakit. Egyszerűbb ha nem száll be ilyenbe az ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41497 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Ősszel lesz valószínűleg egy nagy kisöprés, de nyilvánosan nem kívánok ilyenekkel foglalkozni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44559 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Sziasztok!

A REKT klán továbbra is várja olyan játékosok jelentkezését, akiket érdekel a kompetitív játék, tornákon való részvétel.A jelenleg zajló LotS tornán a 4. csoportba kaptunk besorolást, ahol az első csatánkat sikerrel vettük. (részl: leagueofsea.eu/index.php?4liga-en/ )

A felvételi követelmények a következők:
  • min 53%-os WR
  • min 2 CW-re alkalmas Tier 8-as hajó min 14 pontos kapitánnyal(Benson,Amagi,Atago/Takao,Chapayev,Kutuzov,Charles Martel,Lo Yang, North Carolina,Shokaku a leginkább használt hajók)
  • TS 3 használat
  • Gyakorlókon való aktív részvétel
  • Mivel a fő irányvonal jelenleg a Tier 8, ezért főként a T8-as hajókkal való tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtani tudunk:
  • Rendszeres gyakorlási lehetőség
  • Kompetitív tornákon(később CW) való rendszeres indulás
  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Klánon belüli tornák/csapatépítő programok

Amit elvárunk:
  • Gyakorlókon való aktív részvétel
  • Kompetitív játékra való beállítottság

Ha bármi kérdésed van nyugodtan keresd Nikonosz-t, illetve Benign_Wolf33-t
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44561 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Ez a liga meghívásos, vagy jelentkező- elbírálásos? Mik voltak a bejutási feltételek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44562 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Klán: REKT

ledgeri írta: Ez a liga meghívásos, vagy jelentkező- elbírálásos? Mik voltak a bejutási feltételek?


Bárki jelentkezhetett. A létszám alapján határozták meg hány ligát indítanak. 8 jött össze. Statisztikai alapon alakították ki a csoportokat, erősség szerint 1 a legerősebb és így lefelé. Tehát a ligákban nagyjából azonos képességű csapatok versenyeznek egymással, a szezon végén minden csoportból 2 csapat kiesik 2 pedig felkerül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.