Klán: [REKT]

Több
6 éve 9 hónapja #41424 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Nem akarok beleszólni, de ledgeri ezt te nem érzed gyerekesnek? "Meg leszel mondva" :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41425 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Ha az egyik serpenyőben az én reportom áll itt,
míg a másikban egy nevesebb klánt, Ranked játék végjátékában (r5 alatt) képviselő játékos cselekménye, amit úgy követ el, hogy vele van egy fórumtársa, vagy legalább egy olyan honfija, aki márt írt neki 2 csatával korábban de legalább 20 másodperccel korábban, és ezt megcsinálja, ÉS úgy válaszol ahogy, akkor kérdeznélek:

A te mérleged merre billen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41429 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Ez nálam csupán egy játék, nem több, ezért hasonló helyzetben a pont lesz@.... kategória.
Én is láttam már cifra dolgokat itt a fórumon elforduló játékosoktól, de nem foglalkoztam vele.
Persze ez az én véleményem, de ez a megmondlak esemény szerintem gyerekes konfliktus kezelés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41430 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Klán: REKT

ledgeri írta: Ha az egyik serpenyőben az én reportom áll itt,
míg a másikban egy nevesebb klánt, Ranked játék végjátékában (r5 alatt) képviselő játékos cselekménye, amit úgy követ el, hogy vele van egy fórumtársa, vagy legalább egy olyan honfija, aki márt írt neki 2 csatával korábban de legalább 20 másodperccel korábban, és ezt megcsinálja, ÉS úgy válaszol ahogy, akkor kérdeznélek:

A te mérleged merre billen?


Tisztelt Uram!

Véleményem szerint nem az a kérdés. hogy igazad vagyon e, (mellesleg szerintem igen, mert egy ranked 5-ös csatába ez nem igazán férne bele), hanem az a furcsa, ahogy lereagálod. Úgy gondolom, Te nem vagy a Rekt klán "moderátora", hogy estleg eldöntsd, az ilyen viselkedés von e náluk bármilyen intézkedést maga után. SZERINTEM elég lett volna annyi: Kedves Rekt klán, én kicsit többet vártam volna egy tisztelt tagtársatoktól. Pont. De nem vagyunk egyformák.
Minden jót.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja pgergo77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41431 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klán: REKT
Gondoltam, nem követeltem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41435 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán: REKT

ledgeri írta: Gondoltam, nem követeltem!


Az lehet Geri, hogy gondoltad, de abban a gondolatban, ebben a formában fogalmazva egy elvárás van. Ettől van árulkodós hangulata is.
A gyerekeim jutnak róla eszembe mikor kicsik voltak ott voltak ilyen gondlom büntetést kap érte árulkodások. :)

Felnőtt ember egy ilyen konfliktust egészen másként kezel.

Vannak események, tettek amik részei ennek a játéknak, még akkor is ha ez valakit bánt, esetleg sért.

Geri egy dolgot tanulj meg. Nem ítélkezünk senki felett, mert nem tudjuk mi áll a tettek háterében, mi az az esemény vagy esemény sorozat ami a cselekvéshez elvezetett. Ezért kell mindig meghallgatni a másik oldalt is esélyt kell adni a védekezésre.
De részemről ez a dolog lezárva.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Kzoli által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.