Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #35688 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
hát uraim ahogy este összejöttünk az jó volt. de sajnos 9-10 emberből áll a klán./talán még 2-3 ember/. a többi csak 1 név. szomorú
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62, Rokszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35690 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Roland írta: hát uraim ahogy este összejöttünk az jó volt. de sajnos 9-10 emberből áll a klán./talán még 2-3 ember/. a többi csak 1 név. szomorú


Sajnos igazad van. A nevekkel bajban vagyok, de egy párat azok közül, akik nem vesznek részt semmiben már megjegyeztem. Ez valószínűleg nem jó rájuk nézve. Az is aggasztó, hogy nem tudunk velük kommunikálni. A fórumot sem olvassák. A tegnapi csaták (gyakorló) jók voltak, nem igazán értem, hogy miért nem akarnak részt venni. Problémát nem jeleztek, illetve fent vannak, játszanak és a többieknek pedig bakfitty. Lehet igazoltan is távol lenni, van is pár tag, akik jelezték hogy most nem jó nekik. Én szórakozásnak, jó időtöltésnek tartom a játékot, hogy ezt egy csapat részeként tehetem az még jobb. Tényleg a minimum az elvárás, szerintem teljesíthető. Akik nem vállalják azok nyomják inkább szólóban és adjanak helyt másoknak (önként).

Más:
Tudja valaki, hogy lehet TS-ben klán szobát kérni, igényelni, csinálni .....stb ? Járatlan vagyok a területen és nagyon megköszönném a segítséget.

Jó Csatát!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rokszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35694 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Kapitányok!

A TS-re találtam megoldást, délután tájékoztatok mindenkit, ha megfelel, amit javasolni fogok, akkor intézem a dolgokat.

Jó Csatát!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rokszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35695 Írta: Rokszi
Rokszi válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Sajnos du. nem vagyok héten. Lehetne a fórumon is közölni a részleteket? Köszi. :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35700 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Szia!

Egyelőre nem. Aki nincs fenn délután pl. értesítést fog kapni mikor fenn lesz. Még képlékeny a dolog.
Korai még kiírni. Egy biztos, nem fogsz kimaradni!

Üdv,
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rokszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35713 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
na most olvasom hogy mit ügyködsz :P de én már csináltam egy ts szobát jelszóval védettet a dph-nak
:whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rokszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.