Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #34813 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
semiképen nem rakunk ki a klánbol ugyanis szükség van a hajnali baglyokra is sokan akkor vannak és flotilábba tökéletes,,most én se nagyon vagyok mint írtam egy darabíg akkor én is lépjek ki??????????heheheeeeeeeeee :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: no para amígók mindenki akkor ér rá amikor tud,,söt az a tökéletes ha páran hajnalba páran napközben,mások pedíg este érnek rá,,így nálunk soha nincs pangás :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34832 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Nos akkor rendben. Viszont akkor ne szervezzünk gyakorlót se és más klánokkal történő csatát se. Nem tudom hogy lesz, de én csak este érek rá, általában a gyakorlók és a csaták is este felé vannak. Csatába még csak-csak valahogy ki tudunk állni (pl. tegnap este) de mielőtt csatába megyünk jó lenne gyakorolni (kommunikációt, együtt mozgást stb.). Valóban nincsenek szigorú szabályok. Lehet, hogy hiba volt azt feltételezni, hogy egy klántag részt vesz a gyakorlókon, kláncsatákban, netán más csapattárssal megy együtt pár csatát. Én úgy gondoltam, hogy ezekhez nem kellenek szigorú szabályok, ez a természetes. Ha valaki átnézi az utóbbi időben az itt történt bejegyzéseket kértük a tagoktól a nagyobb aktivitást. Vagy nem olvassák a fórumot, vagy nem is érdekli Őket. Ez az utolsó a témához kapcsolódó bejegyzésem. Elnézést kérek mindenkitől, de úgy gondolom, hogy ennél többet már nem tudnak tenni azok, akik már eddig is sokat tettek. Jó lenne, ha egy kicsit Ők is lazíthatnának.

Ui: Laci egyeztettél valakivel mielőtt a kilépésről írtál? Elolvastad az előző bejegyzéseket?


Na, Jó Csatát!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34837 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

jkova62 írta: Nos akkor rendben. Viszont akkor ne szervezzünk gyakorlót se és más klánokkal történő csatát se. Nem tudom hogy lesz, de én csak este érek rá, általában a gyakorlók és a csaták is este felé vannak. Csatába még csak-csak valahogy ki tudunk állni (pl. tegnap este) de mielőtt csatába megyünk jó lenne gyakorolni (kommunikációt, együtt mozgást stb.). Valóban nincsenek szigorú szabályok. Lehet, hogy hiba volt azt feltételezni, hogy egy klántag részt vesz a gyakorlókon, kláncsatákban, netán más csapattárssal megy együtt pár csatát. Én úgy gondoltam, hogy ezekhez nem kellenek szigorú szabályok, ez a természetes. Ha valaki átnézi az utóbbi időben az itt történt bejegyzéseket kértük a tagoktól a nagyobb aktivitást. Vagy nem olvassák a fórumot, vagy nem is érdekli Őket. Ez az utolsó a témához kapcsolódó bejegyzésem. Elnézést kérek mindenkitől, de úgy gondolom, hogy ennél többet már nem tudnak tenni azok, akik már eddig is sokat tettek. Jó lenne, ha egy kicsit Ők is lazíthatnának.

Ui: Laci egyeztettél valakivel mielőtt a kilépésről írtál? Elolvastad az előző bejegyzéseket?


Na, Jó Csatát!


Akkor lehet,hogy változtatni kéne a szabályokon. :) Mint,ahogyan nálunk is megtörtént ez(HNF).Minden tagunk tudja,hogy már picit szigorúbb elvárások vannak érvényben,mint az elején.Ennek tudatában szabadon eldöntötték,hogy így is maradnak,avagy nem.Szerintem meg kéne beszélnetek,hogy milyen irányba akartok elindulni és ennek megfelelően hozni esetlegesen új szabályokat.Természetesen ésszerű keretek között.Ha elfogadtok egy tanácsot egy veterán klánvezértől(egy másik játékban),akkor előbb a mennyiségre mentek rá(úgy tudom ez már megvan),aztán a minőségre.Na az már picit keményebb dió lesz.Ha azt akarjátok,hogy tiszteljenek és tartsanak tőletek,mint klán,akkor oda bizony picit több kell ennél.Ezt tapasztalatból mondom.Ennyi!Ezt nektek kell eldöntenetek.
Srácok!Távol álljon tőlem,hogy beleszóljak a dolgaitokba!Ez csupán egy baráti jó tanács volt. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34838 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Köszönöm a hozzászólásod. Bár utolsó hsz ként írtam, de igazolva látom az általam leírtakat. Az útválasztás előtti egyeztetések elkezdődnek hamarosan.

Jó Csatát!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nostromo2, Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34844 Írta: Nostromo2
Nostromo2 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Szintén veterán klánvezető vagyok.

Ezzel a problémával folyamatosan szembesülni fogunk.
Lesznek kezdő és aktív, illetve veterán és passzív tagok.

Mi a következő módszert alkalmaztuk:

A belépett játékossal közöltük, hogy ez egy csapatépítés, és a "standard" nem teljesítése, kizáró ok.
Ez nem személyes dolog, hanem az egység megőrzése miatt történik. És nem mi fogjuk figyelmeztetni hanem a program.

A játékszám azért fontos egy ideig, mert értelemszerűen, ha nincs kifejlesztett bejáratott hajója akkor nem tud játszani.
Az EXP azért, mer a tapasztalat azt mutatta, hogy egy "tapasztalatlan" játékost frusztrál, hogy rajta megy el a csata. Ez a kisebbik rossz, A nagyobb probléma, hogy a jobb játékosokat arra készteti, hogy komolyabb klánt keressenek.

Nem véletlenül 30 fő a max. létszám. A WOT 100 fővel ellentétben itt nem lehet azt mondani, hogy "elfér".

Passzivitás: Mindenkivel előfordul egy élethelyzet ami leköti, és nincs másra ideje. Szóljon, és teljesítse a STANDARDOT előre, illetve jogfenntartással kérje a kiléptetését. (Reaktiválódás esetén soron kívül visszavesszük.


Tehát:

STANDARD amit mi alkalmaztunk.
a mindenkori klán átlag játékszámának a 80% teljesítése. (5000 játék felett már nem számít)
A mindenkori átlag EXP. 90% teljesítése.
TS használat
Min 1 gyakorló/hét vagy cw/team részvétel ha már lesz.

Persze ez csak egy ötlet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34845 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Én kértem az elbocsátásom a Klánból.Felismertem azt hogy csak lehúznám a klánt azzal hogy nem tudok részt venni gyakorló csatákban,együtt játszani klántagokal.Szerintem a klán jövője szempontjából észszerü döntés volt.Sok szerencsét a fiúknak és kívánom hogy erős ütős csapattá váljanak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.