Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #34653 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
ha belsö lapunk olvasta minden kedves tagunk akkor az azt jelenti ezt is látja,,,tessék rendszeresen olvasni forumot,rovatunk,,,meg tessék nyugodtan hozzá írni kinek jó kinek nem az adott ídöpont,,illetve bármi ami aktuális velünk kapcsolatban ezért van a rovatunk itt :P :P :P aktívítással meg lehetünk elégedve jelen pill 17 fö van fent,,de mindenkit láttam ma a klánbol kivétel nélkül :pinch: :pinch: :pinch: --más--- tisztelt belépni vágyók sajnos egyenlöre beteltünk ,amíg nem növelik klán létszám maximumát addíg így lessz,,elnézést ezért atol a 10-15 fötöl akit el kellet utasítanunk,,ez volt az egyetlen oka semmi más.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Gibbonmaki, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34662 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelt Kapitányok!

Ne feledjétek szerdán 19 órától közös felkészítő gyakorlat egy másik klánnal. Kérem, hogy aki tud kedden 19 órától vegyen részt a saját gyakorlón, hogy szerdán meg tudjunk jelenni.
Ami szükséges keddre: 2 csatahajó, 2 cirkáló, 2 romboló, 1 hordozó T6-ban. Ezt jó lenne, ha tudnánk duplázni, tehát 14 fő kellene. Szerdára legalább 8-9 fő, illetve kedden remélhetőleg kialakul a szerdai nap. TS szükséges, illetve a tréning szoba beállítása akinek még nincs meg.
Gyülekező mindkét napon 18 óra 30 perctől a játékban és a TS ben.
Kérdések és válaszok a mai napon itt. Várunk mindenkit!

Köszönettel,
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci, Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34676 Írta: Peter82
Peter82 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
nalam megoldhato midket idopont, aszt hiszem de esetleg egy beugro ember jo lenne. De szerintem meg tudomm oldani
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34699 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Peter82 írta: nalam megoldhato midket idopont, aszt hiszem de esetleg egy beugro ember jo lenne. De szerintem meg tudomm oldani


Köszi Árész, számítunk rád. Általános felhívás, nem kell visszaigazolni a részvételt, ez vonatkozik mindenkire. Csak azok írjanak, akinek valamilyen beállítási (TS gyakorló szoba) problémái vannak. Ezt elfelejtettem leírni.

Jó Csatát!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34747 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelettel kérem az állományból való elbocsátásom :( Sajnos egy gyakorló csatában sem tudtam résztvenni :unsure: és a későbbiek folyamán se valószinű(munkából kifolyólag,mivel éjjel dolgozom,és általában hajnalban szoktam játszani).Így inkább átadnám a helyem olyas valakinek aki többet tud tenni a klánért mert így csak a helyet foglalom értelmetlenül.Megtiszteltettés volt és köszönöm a befogadást is.U.I:ha bár hol összeakadok klántaggal a játékban számíthat a segítségemre ha úgy alakul. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34754 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Úgy tudom nálatok nincs semmi kötelező a szabályzat alapján. De lehet rosszul tudom akkor sorry.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.