Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja #36314 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Én hasonlóan vagyok. Sajnos az utóbbi időben nem tudtam túl sokat játszani, illetve eléggé hanyagoltam a klános dolgokat, ezért nem hátráltatnám a klánt. További sok sikert a tengereken!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36336 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelt Hema76.Köszönöm a meghívást a klánba :P de nem áll szándékomba újra belépni(egyenlőre)hogy kirúgassam magam :sick: Nem tudom milyen beosztásban vagy a vezetőségben,de a topikot olvasva tudnod kellene hogy én kértem a kilépésemet(és az indokok is le vannak írva)vagy kérdezd meg a vezérkart ;)
És nem akartalak a válaszomal megbántani se megsérteni.
Még egyszer köszönöm a gesztust.
Ascott_steel2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36340 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Jaszon írta: Tisztelt Hema76.Köszönöm a meghívást a klánba :P de nem áll szándékomba újra belépni(egyenlőre)hogy kirúgassam magam :sick: Nem tudom milyen beosztásban vagy a vezetőségben,de a topikot olvasva tudnod kellene hogy én kértem a kilépésemet(és az indokok is le vannak írva)vagy kérdezd meg a vezérkart ;)
És nem akartalak a válaszomal megbántani se megsérteni.
Még egyszer köszönöm a gesztust.
Ascott_steel2


Szia Jaszon!

A vezetőség tagja Hema és Mi kértük meg, közös döntés alapján, hogy hívjon vissza. Tegnap átbeszéltük a tagságot és felmerült a neved is.
További Jó Csatákat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36342 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelt Kapitányok!

Tegnap vezetőségi megbeszélés volt, a döntésekről az alábbi közleményben értesítjük a Kapitányokat:

1. A heti szerdai gyakorlók kezdési időpontja 19 óra. A vasárnapi időpont nem változott (18 óra).

2. A felsorolt Kapitányokat figyelmeztetjük. Aktivitásuk egyenlő a nullával, nem vesznek részt gyakorlókon és flotiban sem játszanak senkivel.
Érintettek: Panzermiller, Varkfet, csonttika72, RazorDani, mankamanja, beeetang, Redneck_, Cpt_Banyek, grosi_hun,

Egyéb információk:
Kérjük a Kapitányokat, hogy a héten T8 -as hajókkal menjenek csatába. A szerdai gyakorló T8-ban lesz, egyben felkészülés a vasárnapi vendég gyakorlóra. Akinek még nincs T8 hajója nyugodtan jöhet, egyenlő arányban kerülnek szétosztásra a Kapitányok (de csak T7 -el lehet jönni).

Üdvözlettel, DPH vezetősége.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja jkova62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36352 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Tisztelt Vezetőség :) Köszönöm az invítálást :P de nem tudnám teljesíteni a klánszabályzatot,így csak kikerülnék a klánból :unsure: Amint teljesíteni tudom jelentkezem felvételre,persze ha még lesz helyem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36353 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
A szerdai gyakorlóban részt tudnék venni ;) ha esetleg kell még ember(T7-T8 van) gondolom ts szükséges ;) vagy flottilában gyakorolni bárkivel akinek van kedve :cheer:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Jaszon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.