Klán: [DPH] - Deadpool_Hun

Több
7 éve 2 hónapja - 6 éve 7 hónapja #36251 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Üdvözlünk a Deadpool_HUN Klánban!

KLÁN SZABÁLYZAT

Célunk egy aktív és összetartó csapat /baráti légkör vagy akár baráti kapcsolat/létrehozása.

Kérünk minden Tisztelt meglévő és új tagot, hogy a szabályzatot figyelmesen olvassa el, értelmezze és a leírtak alapján döntse el, hogy vállalja a maradását vagy belépését!

1. Legyél aktív játékos, keresd társaid társaságát, hisz erről szól a klánhoz tartozás./a magányos farkasokat eltávolítjuk/

2. A fórum és a Discord (clan news) használata (wows.hu-n, DPH klán topik) kötelező, mert minden érdemi információ ide kerül fel a klánnal kapcsolatban.

3. Az életben előfordulnak olyan esetek, hogy a játékban, a klán életben nem tudsz aktív lenni, vagy 1-2 napnál hosszabb időre nem vagy elérhető, ezt előre jelezd a fórumon.

4. Játékon belül a chat használata kötelező, ha nem használod, akkor már az első pontot megszegted és nem vagy ide való.

5. Discord. és mikrofonod legyen, van Discord szobánk és használjuk is.

6. Minden szerdán és vasárnap 18-20 óra között gyakorló csaták és klán megbeszélések kerülnek megrendezésre. Heti egy gyakorló csatán a részvétel kötelező. /ha ez idő alatt játszol és nem veszel részt a gyakorlón akkor azonnal eltávolításra kerülsz. Figyeli a klán vezetése/

7. A klán vezetése következetesen érvényesíteni fogja a klán szabályzatban foglaltakat.

Köszönjük, hogy elolvastad és önállóan tudtál dönteni.

Deadpool_HUN klán vezetősége
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Roland által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zsirileon, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36252 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Ahoj!

;) Minden további nélkül,egyetértek a szabályzat pontjaival!Ezek azok a dolgok amik a legfontosabbak egy klán életben tartásához.Jó társaság nélkül,értelme se lenne az egésznek! ;)

További jó csatát! B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #36298 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Sziasztok!

Molotovval egy kis aprítás.
Nem igazán tudtam feltölteni, ezért így maradt.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja jkova62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36307 Írta: Zsirileon
Zsirileon válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Ahoj!

Este 6-kor gyakorló akkor a szokás szerint? Érkezem mindenképp Ts-re is..Jó lesz végre csapatban játszani!!

Jó csatát! Jo8 ;) ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Reaver winner
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #36311 Írta: Reaver winner
Reaver winner válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)
Sziasztok!Nekem nem fog sikerülni minden pont teljesítése ezért inkább átadom a helyem másnak aki hasznosabb tagja tud lenni a klánnak.Én inkább magányos farkas vagyok.Sok sikert mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36313 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán: Deadpool_Hun (DPH)

Reaver winner írta: Sziasztok!Nekem nem fog sikerülni minden pont teljesítése ezért inkább átadom a helyem másnak aki hasznosabb tagja tud lenni a klánnak.Én inkább magányos farkas vagyok.Sok sikert mindenkinek!


Szia!
Kérésedet vettük, köszönjük, hogy értesítettél minket. Sajnáljuk, hogy így alakult.
További sok sikert kívánunk.

DPH vezetősége nevében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.