Jelenleg 100 vendég és nincs tag online

Csak egy gyors kérdés...

2 hónapja 6 napja #65786 Írta: nwa5000
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Szeva Attila!
Képzeld, visszaraktam a játékot. Viszont elég sok minden változott, ahogy látom, viszont, mintha ezek a változások nem biztos, hogy előnyére válnak a játéknak.
Kb. másfél évvel ezelőtt ajándékoztam el az akkori accom. Össze tudnád foglalni a leglényegesebb változásokat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 5 napja #65791 Írta: BacsaA
Szia!

Üdv ismét a fedélzeten, PM-ben írtam pár sort.

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #65795 Írta: Grievous
Én valahogy nem érzem "igazságtalanságnak", hogy lesz ez a kicsi free commander xp az új rendszerben, kb mindenkinek fog kelleni, ha növelni akarja a kapitányi xp-t (vagy előre farmol most, van egy csomó camo+flag amivel szép összegeket lehet farmolni aktív prém mellett).

Meg abban a patchben amúgy se ez lesz a legkisebb gond :evil: (ripgoku és német bb vonal mégjobban...)

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #65796 Írta: akkufuro
Hát mondassz valamit ez a felkurblizott fejlesztés mármint minden új ág sokkal gyorsabb erősebb a régieknél /olasz CA, EU DD , angol CA/nem tudom hová vezet de sok jóra biztos nem. Egy fél éves éves hajó már elavult alig lehet vele valamit elérni Kihozzák az újat pár hónap és mehet a levesbe vegyed fejleszd az újat.

2 hónapja 2 napja #65799 Írta: Szete58

akkufuro beküldte: Egy fél éves éves hajó már elavult alig lehet vele valamit elérni Kihozzák az újat pár hónap és mehet a levesbe vegyed fejleszd az újat.

A Tirpitz példának okáért nem féléves, 1936-ban fektették le a gerincét, 1939-ben bocsátották vízre, és 1941-ben adták át a Kriegsmarine-nak... de visszatérve a mondandódra: Észak Úrnőjét, mint ahogy az összes régebbi hajót a játékban, még most is érdemes táncba, ill. csatába vinni...

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Anry19

2 hónapja 2 napja #65802 Írta: Shardik4
Igazad van .
Kell az ellenfélnek egy könnyen gyulladó gyenge ágyús hajó .

2 hónapja 1 napja #65803 Írta: akkufuro
Most pontosan nem emlékszem de CA val Brindisi Petrov Riga Drake több alkalommal sikerült már süllyeszteni Ha megnézed a fegyverzetszámot ezek alig 5-10el maradnak el a nagy prémium BB-től Fordulékonyság tűzgyorsaság a kulcs Nem szokott már tele lenni a gatyám ha Tirpitzet látok Mondjuk nekem nincs így a másik oldalt nem tapasztaltam Bár a legtöbb tulajdonos még mindig azt hiszi hú ha OPvel vagyok és belemennek olyan helyzetekbe ami a vesztüket okozza

2 hónapja 1 napja #65804 Írta: Shardik4
Mivel mindenki tudja hogy csak másodlagosa meg tórpedó miatt veszélyes .
Távolrol könnyen kivégzik . Ahogy a t8 bishmarkot is .
Gyulékony és folyamatosan ég .
Az agyonpáncélozott bbk ellen az ágyúja kevés .
A cirkálók csak ha bénák akkor lőhetők mivel mind lapít .
Vagy manőverezik míg te égsz mint a rongy a he lövedékektől .

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #65809 Írta: Anry19
Parancsolj egy kis bemelegités Tirpitzel..ha valaki nemtud jatszani annak lehet akarmien op hajo akkor is s*** marad.. nemértem miert kell ocsmányolni..megvan vagy 5éve és mai napig kedvenc hajom..köszönöm Szete jol mondja grat :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

2 hónapja 1 napja #65811 Írta: Szete58
Három napja mentem ezt, s nekem is kedvenc hajóm, mióta megvan:

Nem köll OP-játékosnak lenni, csak oda köll figyelni vele, no meg rá is, ha odaát van, akkor egyszerűen tartani kell tőle a négymérföldes távot, onnan torpedózhat a kapitánya, ha akar...

„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: llw99

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #65814 Írta: akkufuro
Én nem ocsmányoltam semmit én azt írtam hogy nem jó irányba megy a játék a nagyon felgyorsult hajófejlesztésekkel. A régi hajókkal szerintem már nem igazán lehet eredményesnek lenni felhozták példának a Tirpitzet hogy azzal lehet, én összehasonlítottam a friss hajókkal . A 30ezer játékosból biztos sok van aki esküszik valamelyik "öregre" ám tegye de ez nem változtat a tényen hogy egy friss széria CA közel akkora tűzerővel rendelkezik mint némely drága pénzen vett régebbi BB.

2 hónapja 1 napja #65815 Írta: Shardik4
Néha lehet minden hajóval élvezetes csatát menni .
A BB k között nagyon speciális esetben álja meg a helyét .
Eleve alacsonyabb szinten vagy saját szintjén ha képben vagy .
T9 T10 ha mákod van .
Meg a hajó statja is mutatja hogy nem nagyon van rosszabb csata pontszámú hajó .
És ez az utóbbi 1 év termése .
A számok nem hazudnak .
De én is szerettem a német hajókat .
Még az is lehet ha behozzák a 21 pontos kapitányt újra játszom .

2 hónapja 1 napja #65816 Írta: llw99
Azért elég sok "régi hajó" van ami mai napig is kifejezetten jók. Fuso, Bayern, Yamato, Isokaze, Umikaze, V-170, Fubuki, Hindenburg, Montana, Kongo, Pensa, Baltimore, Akatsuki, Amagi, Smith, Clemson, Mahan, Benson, Roon, Zao, DesMo...csak így hírtelenjében...ja és ezek nem is prémiumok... :)
Ha a németeket kivesszük, akkor ezekkel indult lényegében a WOWS: japán-amerikai ág...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Jaszon, BacsaA

2 hónapja 1 napja #65817 Írta: Jaszon
Des Moines 5 mp töltés idő tűzköpő sárkány és az AP-ja nagyon tud fájni egy BB-nek is Zao? Szerintem máig a legpontosabb CA és éget mint öreg apám ecetes paprikája :lol: és a 12 km halacskákról ne is beszéljünk és mind a kettő DD killer.Moszkva veszett jó kis hajó ha tudod használni,ha jól használod a heal-t és a javítás szemből ki nem szeded ja és rohadt pontos lövegei vannak ;) A Hindit meg nem kell bemutatni jó fegyverzet troll páncélzat Henry még mindig jó hajó ha megtanulsz vele újra játszani.És ezek a régi CA-k az hogy behozták melléjük a csatacirkálókat az egy külön téma és igazából nekik van majdnem BB fegyverzetük,minden új ágon a szabvány 203 és 152 mm lövegek vannak kivéve a Góliath-ot azé nagyobb 240 mm? De a Henry-é is annyi úgy hogy ez sem akkora újdonság az orosz CA ág meg a Moszkva lövegjeit kapta így az se akkora meglepetés.

Ascott_steel2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, BacsaA

2 hónapja 14 órája - 2 hónapja 13 órája #65818 Írta: Jaszon
Shardik4 azt azért megjegyzem minden kezdő Tirpizt vagy Massát vesz persze hogy romlik az átlaga és azért viszont 13 millió csata áll az a hajó mögött.Massa kb 4 milliós csata számmal rendelkezik és bolond biztos hajó tegyük hozzá ;) egyszerűbb játszani vele mint a Tirpitz-el.Nézd meg a NC-t alig marad el csata számban a némettől de neki se jobb a statja pedig amcsi de nincs is 38% torpedó védelme se spéci heal-je se brutál másodlagosa.És azt még hozzá tenném a sok sírás hatására nerfelték anno a német másodlagos fegyverzetet ami sokat rontott a hajó harci képességén.

Ascott_steel2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.