Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 3 hónapja #65777 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért örülök hogy nem Ti fejlesztitek a játékot! Mellékesen apám még 2 évig volt katona én 1,5-t. De soha nem rinyált ezért! De BÚÉK mindenkinek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65778 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Kérdés
A csöves sorban áll ingyen kajáért. Megkapja a gulyáslevest. Utána meg háborog hogy miért nem Wellington bélszín. Aki érti érti aki nem hát... No comment.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65779 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehetne úgy is hogy minden kapitányt 1 esre vissza fokoznak és az a feletti free xpvé alakul . Az igazságosabb lenne .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65780 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Katonaságból fél év is sok. Ha lett volna még 1-2 turnus utánunk akkor ok de pont az utolsónak lenni.A wellingtonról annyit hogy miért is lesz nekünk marha jó mi az a nagy alándék /ingyenkaja/ aminek örülni kellene amikor az 5 kész kapitányon lehet még dolgozni fél -egy évet mire újra termel?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #65781 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés
Bevallom őszintén, katona nem voltam, de 6 évig volt kb. 90 tűzoltóm. Én olyan bolond vagyok, hogy önként húztam csizmát. :)

Sorkatonaságnak abban a formában nem sok értelme volt.

Amúgy meg mi nem csövesek vagyunk, mert megdolgoztunk/megfizettünk azokért a kimaxolt kapitányokért, most, utólag kezdik jobbra-balra húzkodni a kapufát.

De, hogy konstruktív megoldás-tervezetet is írjak:

Meglévő XP elosztva a jelenleg maximálisan elérhető XP-vel, ez ad egy arányszámot, utána az új max XP beszorozva a fenti arányszámmal és kész az új, átszámolt XP.

Így, arányait tekintve mindenki pénzénél, akarom mondani XP-jénél marad.

Szép napot mindenkinek!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #65782 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
KB ugyanezt írtam 5-el feljebb csak más szavakkal és matekkal. De úgy is a Mindenható akarata lesz meg az a 30-40 ezer ember akiből élnek nem is rosszul az meg hagy elégedetlenkedjen Még az is lehet hogy jó lesz minden kapitány kap + 2 pontot .Amíg nem jött ki hiába minden feltételezés nem tudunk semmi biztosat.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.