Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60928 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
H Á Á T én csak" REKLÁMFILMET" láttam róla ott 10x gyujtott dehát ugye 1000ből egyszer bejöhet Viszon t LEDGERItől kérnék véleményt a dühöngőbe feltettem egy videót nem akarok csalást kiabálni már egyszer megégettem magam ezzel de ez a Kremlin akkor is nagyon furcsa kérlek szánj már rá 10 percet (gyorsan kivégeztek bennünket) főleg ott érdekes amikor a vége felé előjön a sziget mögül Nem csak nem sebez de átmegy rajta pedig a JB nem egy Black Swan
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60929 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
A replay nem videó!
A replay az egy fájl amiben le vannak írva a dolgok, amiket a játék újrarenderel, míg a videó képkockák sora Y-X módszerrel rögzítve.

A replay fájl alapból nem tökéletes, mert az már valamennyire már egy kivonat, ha beletekersz lehetnek olyan zintű elcsúszásai, hogy a célkereszt nem középen van, meg hasonlók. Arra jó, hogy pl eldöntsük X emberke átlőtt-e a szigeten, ami mellett áltatok mind a ketten , és 3 hajó magas, de arra már kevésbé, hogy lássuk: most ú tényleg vitát lőtt, vagy nem, mert nem minden adat rögzül belé, és szerintem csak 30X másodpercenként...

De attól ránézek!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60930 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mondjátok már mi a büdös francot lehet kezdeni ez ellen a midway ellen? Hogy a kurva életbe lehet ilyen OP hajót berakni? Hogy a keze rohadt volna le tőből a programozójának meg a tervezőjének. Alaskával megerősített légvédelem aktiválással + zászlók, kapitányi képességek és még mellettem 2-3 kilométerre 2 tizes BB is ácsorog és úgy kering felettünk mint a dögkeselyű a rohadékja és több fordulóban is dobálja ránk a torpedókat, aztán a bombákat, miközben mi alig bírunk leszedni 2-3 repülőjét, ami ugye szert sem ér (még ha az összest is leszedjük, ha előtte ránk szórta amije van). Vagy most legutóbb a fletcherem szarrá alázta, már a csata elején kiszúrt a trógerje, rakétákkal megsorozott és egyből egyetlen rakéta sortűzzel minusz közel 11 HP nekem a 17 ezerből, (és még aláz is a cseten a mocsokja) aztán pár perc múlva már megint üldöz, egész csatám azzal telt, hogy bujkáltam előle, a légvédelmem meg szart sem ér ellen, álcázom füsttel magam, közben sorozza a légvédelmem és semmi, még a nagy újításukkal sem, "csak elég ráfordítani a kamerát és megnyomni a gombot... és még a gyengébb légvédelmű gépeknek is esélye van..." ahha, hogy kapja be Dása is...
Csöbörből vödörbe, ezek után már inkább visszasírom a régi CV-ket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60931 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Viszon t LEDGERItől kérnék véleményt


Ledgeri vélemény:

Egy ideje van egy olyan probléma, hogy a lövedékek bizonyos szigetekbe csapódáskor nem despawnolnak, de elvesztik sebző értéküket. (azt hittem, hogy valami nálam csúszot félre, de akkor nem..)

Túl közel álltál a szigethez, így bele lőttél, azok robbantak ott, de mentek tovább.


Harmadik torony lövedékei robbannak


Majd mennek tovább

Ebben jó a replay fájl: Miután elindítottad, kattints, majd nyomj jobbCTRL+JobbSHIFT+BACKSPACE-t, és nyilakkal pozíciót, num3-mal, num9-cel magasságot, egérrel szöget változtatva (görgővel zoomolva) Nézd meg magadat kívülről, úgy, hogy még látod a szigetet is!

Megoldás: figyelj arra, hogy milyen távol vagy a szigettől, és hogy a célkereszt mellett ott van-e "Hegyet ütsz" ikon, akkor is, ha nyílt víz van a célkereszben!
Ellenőrzése: beméred a célt, és jobb-egér tartása mellett lősz, akkor látod, hogy neki megy-e a lövedék valaminek, vagy egérközépgombbal lősz,!

Protipp:
-ha nem látod a hegy mögötti emberkét, de tudod, hogy el tudsz lőni addig, akkor kb távolságát nyílt vizen (mellette valahol) kiméred, jobb egér gomb tartésa mellett pont annyival forgatod el a hajót, hogy a rögzített zeroing beüssön!
-A hegyet ütsz ikon kalkulációja a legmagadabb ponttól mérődik (az a kosár fityfene), csak úgy mint a spot léte nem léte, így azzal is lehet próbálkozni, hogy az első tornyokat kidugod, pont annyira, hogy a kosarad ne legyen kint, így tudsz lőni úgy, hogy ők nem látnak, mert nem látszol, de őket látja valaki. Az is lehet, hogy körbelövöd a hegyet, de a csúsz pont bezavar, így mutatja, hogy nem megy, de mégis tudna, vagy fordítva!

Nem bírom magamban tartani:
- a feles sebességnek az elején semmi értelme! Az ellen DD nem bóklászik, már ott, akkor, hogy amiatt kelljen ovatoskodni, nem érsz a fedezékben korán, nem vagy ott a DD-t támogatva!
- Az ilyen szintű hegybújásnak én nem vagyok híve , BB-k mögötted, DD halott, és várod a sültgalambot. Még azzal a cirkával is inkább lennék a nyílt vizen, kontollálva/ figyelve, hogy ki lát, ki nem, ki tud lőni, és mikor teszi! Tenni kell a győzelemért!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60946 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
dd-n nekem ritkán adja be a 11k dmg-et, ma is midway-jel 2k volt a max amit beadott... 80k dmg-es meccs volt, kínkeservesen, mert csak elfogyott a raj a támadás során

meg ezen szoktam behalni, dive bomber, 0 dmg... habár tegnap pont jól jártam, mert somers-szel mentem, midway jött rám, 2 rajjal, de befordultam neki, így kis sávban voltam neki csak és akkor is modult talált csak és 3k-t vesztettem ,de azt is az elején :evil:
jó, én tiny timet használok rakétáknál, mert olvastam is, hogy az a javasolt, mert lexingtonnal ellentétben itt eggyel több van asszem belőle gépekként és ez ugye nagyobb hajók ellen tervezték így jobb CA, BB-k ellen, dd-k ellen nem annyira, de előre fele van a nyújtott kör és nem oldal irányba, így néha jobb.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60951 Írta: lacy63
lacy63 válaszolt a következő témában: Kérdés
Van valaki akinek nem jelenik meg a fegyvertár meg a raktár?Netán megoldás.Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.