Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 8 hónapja #60896 Írta: Vascsotany
Vascsotany válaszolt a következő témában: Kérdés
Valóban, erre nem is gondoltam!

Köszi! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60897 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Yubarit véletlenül se valaki írta itt a forumon hogy csalódott benne nagyon lassan forog a tornya. Apróságnak tűnik de életmentő lehet. Nálam ott kezdődik a hajó amikor max seb fordulok tudja követni a torony. A Salem nagyon jó választás gyakorlatilag van egy Des Monesed amii 180e helyett 90e megy egy kört ami óriási előny. Nehéz vele 0-ázni vagy akár minusz 40-80 e kreditet csinálni mint a X es hajókkal. Azt irtad kezdő vagy még nem ismered a problémát amikor sosincs elég kredited na de majd megismered. Most folyamatosan nagy a választék szenes hajókra mindenképp WG WIKI és minden paramétert átnézni vásárlás előtt több hónap az a 200e szén
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Vascsotany

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60899 Írta: Vascsotany
Vascsotany válaszolt a következő témában: Kérdés
Számolgatva azzal amennyit tudok játszani úgy 2 év alatt meglenne a Salem. :)
Nézegetem bár nagyon nem látom hogy módosul a választék, de azért folyamatosan szenes ládákat nyitogatok.
Valóban még hoznak egész jól a hajók ezeken a szinteken így elvagyok azért anyagilag.
Meg most "nyertem" két hajót, bár azok nem prém hajók. (Francia DD)
Több ágat húzok ezért nem haladok valami gyorsan de már kezdem érezni hogy melyik fekszik nekem igazán.
Yubarit akkor elengedem! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60900 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát anno napi 2 konti nekem is nehéz volt de az min 800szén kis szerencsével 1200 + két napi kihívás 400 Kuponnal 150 nap alatt megvolt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60901 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Yuubarit elsőnek semmikép. 2x2 14cm-es löveg,egy másodagos, de a torpedóval gondok vannak, asszem 2x2, de csak kis sávban tudod küldeni ,vagyis jobbra és balra nem túl nagy a kitéríthetősége, Zaonál rosszabb és az se az igazi. Ja, meg a torpedók nem mennek messzire, asszem 6km a táv és 8-ról látnak ,vagy valahogy így, 2km-es határ lesz kb a max torprange és a max camo-d között.

Valóban jobb lenne egy t5 v t6-os, mert azokkal lehet keresni is a dolgon és biztos van jó darab. Okt.Rev nekem küldiből lett meg mikor meg lehetett szerezni ingyen, nem rossz hajó, de az orosz bb ág előtt jött be, így asszem neki a szórása kicsit másabb, habár sokat nem játszok vele, hogy tudjam pontosan hogy szór legtöbbször. Gond, hogy t5, 1. vh előtti dreadnaught, így lassú, légvédelme nem sok. Amúgy mellékesen ugyanez a hajó van t4-ben gangut néven, mert egy hajó a kettő, csak a forradalom után modernizált és átnevezett verzió került t5-be.

Salemet ne nézd, ha creditfarmra akarod, mert Salem és a többi t10-es hajónak nincs megemelt creditszorzója, mint a többi prémnek t9-ig, csak prémcamot kapsz a hajó mellé ami -50% javítási költséget és +20% creditet ad, ami már bőven elég, hogy keressél a meccseken.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BacsaA, Vascsotany

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60902 Írta: Vascsotany
Vascsotany válaszolt a következő témában: Kérdés
Marad a gyűjtögetés és az új hajókra várás, hátha lesz valami jó vétel.
Van esetleg valami hajó a játékban amit meg lehet nyerni küldetésekből? A Francia dd-ből már van kettő de ezeken kívül van más? Wot-ban nekem átláthatóbb volt a küldetéses része, ezen nem megyek el.
Azt hiszem a harmadik küldetéssorozatnál tartok. Ide már tier 5 fölötti hajók kellenek.
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.369 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.