Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 1 hónapja #58597 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Mitől jó az, ha ez a britt ezüst átváltódik britt aranyra? :unsure:


Festés , zászló , prémnap vehető rajta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58600 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha bitang sok dublonod van és nem kell sok arany a t8 cv-hez, akkor vehetnél ezüstöt, átalakítod aranyra és meg is van a pénzed rá. De 27-én átváltják automatikusan arannyá az összes ezüst, 4.24-én meg az aranyok creditre, ha jól rémlik ez

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58677 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát én begyűjtöttem amit lehetett napi küldikből is 6+60 at minden nap Most 3x50ezüst kellene 6000 dublonért természetesen a T4-6 utáni maradékról beszélek A hajó nekem biztos nem ér ennyit de elég jelentős csomag van hozzá Megint jól kitalálták vagy veszel vagy nem lessz vagy az elején megvetted az Exetert azzal lehetett +konténert gyűjteni bár azt nem követtem azzal kiadta volna e a T8 CV t Dehát nem jótékonysági intézmény a WG
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58678 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
27én a brit ezüstöt milyen árfolyamon váltja majd át brit aranyra?

szerk.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58681 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt nem igazán lehet tudni most 5ez 40ar ezüst ÉRVÉNYESSÉGE MÁRC 27 utána mivé válik?????????? Az a biztos ha most beváltod elkolteni mármint az aranyat van +1 hónap
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58683 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Mikor elindult az egész, akkor a híreknél ott volt (ilt most is ott van, ha rákeresünk), hogy 1:8-as arány lesz akkor is, mint most. De jobb megnézni váltás elött is, mert már volt olyan, hogy módosítottak a dolgokon, pl Shipstromban bejött a WG legutóbb, azt mondták ,hogy a résztvevőknek fejenként 4 ládát kapnak (első brit ládás volt talán), de aztán módosították 3 nappal a meccsnap előtt, hogy nem fejenként, hanem csapatonként 4 láda....
Meg most, naval battlenél nekem az rémlik, hogy prém air supply ládát kaptunk volna, nem simát ami fogadott, de a híreknél is sima szerepel, de nekem rémlik, hogy egy fehér konténer ikonja volt ott, nem szürkéé....


Szerk:
"With the release of Update 0.8.2, any remaining Crowns will automatically be converted into Florins at an exchange rate of 1 to 8. You will still be able to spend Florins in the Arsenal in Update 0.8.2."
Jó, akkor ez marad Xd
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.