Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 1 hónapja #58455 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem néztem meg, de meg kell nézni, hogy az adrenaln rush mennyit csökkent pontosan. Vagy replay bug is lehetséges, tudjuk, hogy WG rendszer...




USN DD ágra kell ifhe? Mert ez picit túlzásnak tűnt így ránézésre, nem számolva se a HE pennel, se a fedélzet páncélvastagságára







elsődlegesen a Jean Bartot löttem
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58477 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki magyarázza már el az xp rendszert, mert nem teljesen értem.... Miért lettem itt első?





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58479 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Sztem mert 2 tizes DDt csobbantottál... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58483 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Achik sok xp-t adnak, az arany szélűek talán többet, ebben nem vagyok biztos. Meg a kll talán többet ér, mint a sebzés, ugye wg dolog :dry: (jó, most nem tudom, hogy spotra s jár-e xp)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58549 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Régen voltam erre két témához is hozzászólnék az angol cirkáló srozatban a köd helyére már 3 másik felszerelés is választható 2 féle repülő és a radar 10 km es De aki radaroz az nem tud elbújni ködbe. A coopról annyit hogy nem csak másik hajók vannak a túloldalon de még ritkán ugyan de előfordul az is hogy a nyerés sem garantált és nem a csapat a béna hanem úgy van beállítva hogy szinte lehetetlen nyerni Pl mostanában nagyon jó a torpedó elől kitérő manóverezés Közvetlen közelről sem mindig lehet még a csatahajót is megtorpedózni kitér akkor is ha lehetetlennek gondolnád
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58552 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Mi van a jó isten van midway páncélzatával, hogy a 46-os AP-t PATTINTJA?







Most a gond a távolsággal volt vagy mi? Vagyis AP lepattant, majd lőttem 1 v 2 salvot HE-vel amik meg nem ütöttek át, wtf

Ilt nelsonnal is mi van? becélzom a célpontot, lövök és körbelövöm... csoda volt ,hogy 60k-t összelőttem vele... -.-" (ezt kb egy hete csinálja)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.506 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.