Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hónapja #57382 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

BAGETT írta: Csata után a kikötőben egy pillanatra felvillan egy üzenet ha valaki feljelentett, de tényleg csak kb 1-2 másodpercre és utána semmi nyoma. Szerintem szándékosan így alakították ki a rendszert, persze amúgy is csak placebónak szánták. Tökéletesen értelmetlen.


(ha jobb oldalt az i-re kattolsz, és a megnyílón a 2. fület választod, akkor ott ki lehet keresni az ilyen dolgokat!

Szete58 írta: Ne zavarjon: ez a Te játékod, és úgy játszod, ahogy Te akarod! Nem másoknak játszol.

Majd védd ezzel azt ezentúl, aki elkezd téged torpedózni, lőni, kitolni a füstből stb. csapattársként...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57383 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Na, nem tudom mi a gond azzal, ha valaki 6km-es torpedókat küld a 15km-re lévőre, miközben egy csapattárs van tőle 5km-re aki azonos irányban halad kicsit gyorsabban....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57387 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
A minap guineas-okat kiegészítve megvettem a Crossack-ot.
A felszerelések beszerzésénél viszont elbizonytalanodtam. Az 5 slot-nál (8 és annál nagyobb tier-ű hajókra felszerelhető.)
Ez idáig az álcázó felszerelést a „Concealment System Modification 1” tettem olyan rombolókra ahol ezt a szintű felszerelést fel tudtam tenni, a 10% felfedezési távolság csökkentés miatt.
De most feltűnt, hogy a felderítésemet is növelhetném 20% a „Target Acquisition System Modification 1”-el.

Segítségeteket abban kérném, hogy a szegényes nyelvtudásból jól következtetek-e!
Az álcázás felszerelés 10% felderítésisugár csökkentést ad saját hajóra. (Most tekintsünk el az 5 % szorásnövekedéstől, bár az is számít, mert kicsi a hajónk…)
A felderítés + 20 % „spotting range” ad. Ami az én értelmezésembe azt jelenti, hogy 20% távolabbról is felderíti az ellenfél hajóit. (Mind ha, megnövelné az ellenfél felderítési sugarát az én hajóm esetében.)
Tulajdon képen ebben az állításban nem vagyok biztos. Mert ha csak a látótávolságomat növeli meg 20%-kal akkor ez a tulajdonság szinte értelmét veszti a rombolókon az álcázás mellett. Ha viszont az ellenfél felderítési sugarát növeli 20 %-kal, akkor ez a felszerelés tűnik számomra hatékonyabb felszerelésnek.

Ami még nem világos „Target Acquisition System Modification 1” „+ 50 % to range of assured acquisition of enemy ships.” az csak a látótávra vonatkozik? Vagy mi a nyű nő 50%-kal. (A torpedókra vonatkozó 20% észrevétel növekmény az világos.)

Igazából számomra írásbeli meggyőzés is jó, de legmeggyőzőbb az lenne, ha valaki ezt kipróbálta két ugyanolyan hajó, nagyjából ugyan olyan kapitányi képzetség (Vagy legyen meg mindkettőnek a „Concealment Expert”/Rejtőzködési szakértő vagy semelyiknek se.), különböző felszerelés („Concealment System Modification 1”/ „Target Acquisition System Modification 1”), és van-e erről videó. (Akkor pontosan lehet látni hány méterről deríti fel egymást a két hajó.)
Válaszotokat előre is köszönöm. És bocsi a litániáért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57388 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Na, nem tudom mi a gond azzal, ha valaki 6km-es torpedókat küld a 15km-re lévőre, miközben egy csapattárs van tőle 5km-re aki azonos irányban halad kicsit gyorsabban....

A hétvégén rombolóval kavartam, és 1-2 km mögöttem levő cirkáló eleresztette a delfinjeit.
Amiből kettőt beszívtam. (Valószínű csak minimálist sebzett, és vízbetörésem se volt.) De a Hp 80 % odalett. Ami ebből bosszantott az az, hogy nem kaptam visító torpedó jelet. Valami jelzés az volt, amit jelzet a WOWS (pislogó torpedók). Mert becsapódás előtt már észrevettem őket. De nem az ellenféltől jövő visító jelzés volt az biztos.
Egy rész: Sokkal feltűnőbbé kellene tenni csapattárs által küldött torpedó jelzését.
Másodszor (de szerintem ez a fontosabb): Kéne egy gyorsgombot csinálni, hogy ha már elküldtem az áldást, de a szerencsétlen csapattárs rossz irányba kanyarodik, akkor legalább figyelmeztetni tudjam a torpedó veszélyre. (Mondjuk a szövegben torpedó veszély és torpedó szimbólum. A kistérképen meg vörös karikával villanna fel a küldő {üzenetküldés pillanatába lévő helye} 30 másodpercig. Így legalább azt lehetne tudni melyik irányból, jön az áldás…
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja hadtjuk által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57395 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
A CV-k most buffolva vagy nerfelve lesznek? Mert asszem most már nem értem. :S
Vagy ezért csúszik, mert ők sem tudják mit akarnak? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57396 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Másnak is van küldetése egy Minsk camo-ért? 10 napi mission kell hozzá. Nem találom a hivatalos oldalon sehol ezt a küldetést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.