Csak egy gyors kérdés...

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #57204 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

akkufuro írta: Nos akkor századszor fussunk már neki a felderithetőségi kerdésnek Megszorongatnak kődbe terszem magam tőlem 1-2 kmre rombolo Ahogy kőd lessz ő eltűnik 1 kép A messze levő köd nem az engem kilövőt rejti az ő helye látszik a minimapon közel hozzám Sajnos csak fotosorozatom van a dologrol de szerintem erthető leszek Várok 13 másodperc 20m-ről hátulrol szétlőnek 2-3 kép Most akkor törvénytelen MOD ot használt vagy még mindig nem vagyok tisztába a láthatoság működésével Jártam már így CSATAHAJÓVAL is 5 km ELTÜNT ha én álcáztam magam




Mondjuk azt már nevezhetjük fejlődésnek hogy az esélyt megadod arra hogy nem vagy tisztában azzal hogy mit miért/hogy történik. Bár ennek mondjuk alapnak kéne lennie és említeni sem kéne a csalást első körben...



Ja értem, a gifes ürge nem csak hogy elfordul hanem füstbe is akarja rejteni magát hogy biztos ne lásson semmit és őt se lássák... :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57205 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkufuró:
A füst nem vallatószoba tükör.
Azaz nincs az, hogy téged nem látnak, de te látsz. Füst/köd real time is ilyen. Kint-bent ugyanaz a látótáv. Nem, nem láttak téged, de mivel az ellen dd-n volt egy olyan kapitány skill , ami megmutatja a legközelebbi ellenség irányát (nem helyét!!!!), ez3rt arra ment,lőtt. Mivel te álltál a füstben , ő ezzel tisztában volt és megcélozta az utolsó helyet, ahol látszottál. És nem te nem láttad, mert a saját füstőd "foglya" voltál.
Ennyi a történet. Pont. ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57208 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Kicsit bövebben???????? nem igazán vágom ezt a részét

acelkocka írta: Nekem nem megy windows alatt így , hiába társítom . Ezért Total Commanderben egyik ablak WoWs mappa, másik ablak Replay mappa. Aztán:

WorldOfWarships. exén ctrl nyomva és enter - tabbal ablakot ugrok a kívánt replayre majd- ctrl nyomvatart aztán shift lenyom és tart majd enter. Tabbal WoWs mappa vissza majd egy sima enter és megy.




Kikeresed windowson belül a replay-fájlok mappáját elhúzod egyik oldalra,
kikeresed egy másik ablakban a játék mappáját elhúzod a másik oldalra:
A kívánt replayt ráhúzod a WOWS alkalmazás (nem ikon, nem launcher) ikonjára!

+ még egy alapfeltöltést sem láttunk még, mikor rég megvan a helye...

+Minimap melletti kis fogaskerékre CTRL nyomása mellett katt, és pipálni az előugrókat érdemes, és akkor nem lesz olyan hogy "20 méterre", mikor a játék kilométerben első tizedesjegyig számol...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57209 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagytudasú Kapitány urak ! Lehet itt fikázni a kis hülyegyereket de még értelmes egyszerü választ nem kaptam. Tehát még egyszer NEM AZ A KÉRDÉS HOGYAN TALÁLT EL HANEM HA ÁLLOK A KÖDBEN MIÉRT NEM LÁTOM A TŐLEM 1-2 KILOMÉTERE LEVŐ HAJÓT sejtéseim már vannak azt veszem ki a eddigiekből hogy nem látok ki a ködből csak akkor ha valaki spotolja a kinti világot
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57210 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Elmondták már neked hogy 2km-ről BIZTOS hogy látjátok egymást. Téged is annyiról látnak és te is csak onnan veszed észre a hajókat ha nincs külső tényező ami ezt befolyásolná. Nem láttad mert nem jött annál közelebb. Amikor meg már megláttátok egymást ki is csapott két sorozattal. Ha ezt harmadik nekifutásra sem érted meg akkor nincs miről beszélni...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57211 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az ellen reakció ideje jobb volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.426 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.