Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57194 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Fájlra jobb gomb, tulajdonságok, és ott kell a Társítás mellett a módosításra rámenni, és kikeresni a játék indító fájlát (wows mappában worldofwarships.exe)

20m biztos nincs, túl közel van, 2km-ről mindenki lát mindenkit akár sziget akár füst van a 2 hajó között (ez olyan mint wotban, csak ott pár méter asszem)

Füstben mellékesen ne igazán álldogálj, főleg, ha valaki üldöz mint most. Használd "falnak" és küld a torpedókat arra felé. Füstben a torpedókat is nehezebb észrevenni,ha abban éri el azokat
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #57196 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem nem megy windows alatt így , hiába társítom . Ezért Total Commanderben egyik ablak WoWs mappa, másik ablak Replay mappa. Aztán:

WorldOfWarships. exén ctrl nyomva és enter - tabbal ablakot ugrok a kívánt replayre majd- ctrl nyomvatart aztán shift lenyom és tart majd enter. Tabbal WoWs mappa vissza majd egy sima enter és megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57197 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én úgy írtam/értettem, hogy a társítás után külön futtatod a fájlt. Ekkor minden replay fájl a wows-szal fogja megnyitni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57200 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Nos akkor századszor fussunk már neki a felderithetőségi kerdésnek Megszorongatnak kődbe terszem magam tőlem 1-2 kmre rombolo Ahogy kőd lessz ő eltűnik 1 kép A messze levő köd nem az engem kilövőt rejti az ő helye látszik a minimapon közel hozzám Sajnos csak fotosorozatom van a dologrol de szerintem erthető leszek Várok 13 másodperc 20m-ről hátulrol szétlőnek 2-3 kép Most akkor törvénytelen MOD ot használt vagy még mindig nem vagyok tisztába a láthatoság működésével Jártam már így CSATAHAJÓVAL is 5 km ELTÜNT ha én álcáztam magam




Mondjuk azt már nevezhetjük fejlődésnek hogy az esélyt megadod arra hogy nem vagy tisztában azzal hogy mi miért/hogy történik. Bár ennek mondjuk alapnak kéne lennie és említeni sem kéne a csalást első körben...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, acelkocka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57201 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Bontottcsirke már vártalak! :lol: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57203 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Dolgoztam. :( Telón meg nem akartam gifet keresgélni :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.