Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #55983 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Missourit szerintem nem hozzák vissza, max szép kis pénzért, hacsak nem nerfelnek a credit szorzóján amit kétlek.
Kront én középtávon használom, olyan CA-san, BB-sen ugye kicsit páncélozottabb egy cirkálónál, de nem csatahajó szint. Ágyúk szórnak, de sokat kell lőni ezért, gyújtás annyira nem rossz, ha van skill+zászló, de ugye ez random ,hogy mennyit ad be, volt hogy 100-ra beadott 3-at, majd a következő 20 lövésre 4-et...
Én HE-t lövök elsődlegesen, hogy gyújtsak (szovjet CA), AP közelről, bb-ket is lehet azért citadellázni, csak ne szórjon a löveg
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55984 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
VVValaki nem tudja veletlenul a Worchesterrel lehet e valamit csinalni olyan rosszul lo hogy a holdat se birom eltalalni vele A 7 szazlek pontositas rajta van meg a 16 sz lotavnoveles Amugy jo lenne de mintha kezdo lennek Atmegyek barmelyik masik hajomra lass csodat egybol megtanultam loni 20 millaert mast varna az ember :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55985 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Lassan lebegnek a lövedékei, azért nehéz, de sztem pont olyan mint a Dezmónak vagy a Salemnek. Az AP lövedék mind3nak kva lassu, 762 m/s, a HE 823 m/s a Dezmó meg Salemnél, és 812 a Worchinál, sztem minimális itt is a különbség.

ami rossz, h a 2 féle lövedéktiusnál elég nagy a különbség, ami áttöltéskor uj belövést, elétartást igényel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56000 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Van Salem is ott nem okozott problemat pedig rajta van a 16 sz lotavnoveles is a Worcsirol levettem igy talan jobban hasznalhatonak erzem csak hat kozelebb kell menni kosz a parabolisztisztikai elemzest

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Ynnegaf
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56016 Írta: Ynnegaf
Ynnegaf válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy van-e magyar nyelven valami jó youtube csatorna a Warshipshez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56019 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem igazán. Ők voltak a listámon magyar nyelven:
www.youtube.com/channel/UC_ARpLokdxlIMXdzdKSH2Vg
www.youtube.com/channel/UC8VZ9K4xVtbhphSd8Bi68Lg/featured
www.youtube.com/channel/UCG9DrqybB4c7IDAHeuTc82Q/videos

Meg egy ősrégi link Ph3lan-tól ami már nem működik, meg a gamedayiroda... tanulj meg angolul vagy fritzül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.