Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #54843 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Galant megvan, mikor megkaptam -korábban küldiben volt opció- akkor tökre tetszett pontos volt lövésre, torpedózni igazából nem tudtam vele...

Most kb harmadik salvóból érek el találatot, a torpok maradtak...

Warspite-ra meg nem vagyok csataszám által jogosított... De jó lehet, ha nincs ellenedre a a csípőből toronyforgatás...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54844 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Francia ládáknál én is kaptam kettőt, de még az eleje felé, vagyi nkább közepénél (t6-7), eddig 0 küldi, pedig 60 olyan bigyóért vettem 5 ládát pluszba :dry: Elvileg warspite ára így is kijön, mert 19 láda kell még, annyit csak kapunk az ág tényleges behozása előtt.

Gallant nekem tavaly lett meg Dunkirk ládából. Én nem gunboatozok annyira (ijn dd-ket kedvelem), így nem tudom pontosnak nevezhető-e a lövegei (ma pár kört mentem azért a 30k spot dmg-ért...), torpedói 8km-es, viszonylag kellemes a 6km-es camoval, 59 csomós sebesség nemtom mennyire számít jónak abban a tierben. Lövegei picit lassan fordulnak, meg ugye 4x1 van. Ahogy láttam elölről a 2. löveg körbe tud forogni O.o (ma volt egy 1k dmg-es köröm, meg egy 74k-s, ahol egy nelsonba küldtem négy torpedót, majd a Mexico elött felhúztam egy füstöt, hogy ne löjjön meg (olyan könnyen), de most nem rémlik ,hogy alapból 2.4 a camoja-e a füstben ,vagy cska annyi ,hogy a füstfelhúzásnál lőttem rá és azért lett ennyi a camo, a bb meg volt 2.3 km-re.
Amúgy, mi ez a sok 5 dd vagy 4 dd+1cv és 3 dd+2 cv +2 mm-ben Gallanttal megint? Xd mm pls

Nekem Warspite a cél most, Queen Elizabethhez kéepst jobb a toronyforgása, ahogy tudom, az ha jól rémlik ismerősöm szavai, akkor Queen még a sima Warspite amit ne mbuffoltak
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54845 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
h nem buffolták azt jelenti h alapból jó? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54846 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
it's a big floating tea bag

A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54847 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Na, az előző videó felejthető. Lényeget tükrözi, de már kissé elavult. Mert a Warspite tornyait buffolták kb. már egy éve. Gallant és a Warspite között mindenképp az utóbbit javaslom megvenni, kivéve ha valakinek megvan már az egyik, és nem szeretné megvenni a másikat, mert megkapod a doublon értékét a hajónak ami nem elhanyagolható. Visszatérve a Warspite-ra. Lassú, de cserében az egyik legjobban kanyarodó BB a játékban rendkívül szűk fordulási körrel. Cruiser dmg controllt kapott, ami szerintem szintén egy jó fícsör. Szintjénél kicsit jobb is a heal-je, de messze van ettől függetlenül a brit superheal-ektől. Sérülékeny, gyenge az AA, de ha secondary tűrhető rajta. Nagyon pontos, és ami külön jó benne, hogy nem a QE féle rövid robbanási idejű lövedékei vannak, hanem normál BB AP ami eléggé üt. Szerintem az egyik legjobb 6-os BB, szintjében talán a Normandie és a Fuso könnyebben használhatóbb, de azok is csak az ágyúszám miatt.

Gallant nem nagy szám. Jó a camo 6km fullra húzva. Ágyúi gyengék, kb. japó dd szintjére kerülsz, cserében tűrhető gyújtással, Torpedók nagyon jók, de sok ideig töltenek ami miatt nehéz vele a játék tekintve azt is hogy nem túl gyorsak a torpik. CV ellen AA nélkül szenvedés vele az élet, mert ha le is lősz vele valami gépet az is tuti hogy véletlen történt.

Megvan mindkét hajó, egyik sem rossz, de a gallant nehezen használható, még a warspite-nál csak a sebességet és a gyenge páncélzatot írnám a negatívumok közé.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54849 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
Harcostársak!

Nem tudjátok, hogy a hordozón lévő repülők adatait hol tudom megnézni a WoWs oldalán?
Olyanok érdekelnének:
Fel és leszállási idők V/T/B (Vadász/Torpedóvető/Bombázó)?
Felfegyverzési idő T/B?
Repülőgépről indított torpedók sebessége?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.