Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #54834 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Kérdés
Mások kapnak ládából küldit hajóért. Én elég sok ládát nyitok,de semmi ilyesmit nem kaptam. Valamit rosszul csinálok vagy mi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54835 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Kérdés
Nyitottam elég sok ládát én is de hajós küldit még én sem kaptam :sick: Úgy látom nem vagyok egyedül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54837 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Eddig nekem sem jött, pedig mindet kinyitottam a Brit DD-s feltételűeken kívül.
Anno a francia BB-s eseménynél kidobott 2-őt is, igaz csak a vége felé, amikor már nem tudtam használni őket az adott küldetésekhez :)

Amit még nem tudtam eldönteni, az a Gallant vagy Warspite vásárlása:
- Tier6-os prémium DD-ből megvan Shinonome és Aigle, nem tudom mennyire kellene még egy
- Angol prémum BB-ből megvan a DukeOfYork, plusz megvana FreeXP a Nelsonhoz is, így nem biztos, hogy egy tier6-os is kellene, plusz mostanában főleg DD és CA-val megyek, alig-alig játszok csatahajóval

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54838 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Myrsky írta: Eddig nekem sem jött, pedig mindet kinyitottam a Brit DD-s feltételűeken kívül.
Anno a francia BB-s eseménynél kidobott 2-őt is, igaz csak a vége felé, amikor már nem tudtam használni őket az adott küldetésekhez :)

Amit még nem tudtam eldönteni, az a Gallant vagy Warspite vásárlása:
- Tier6-os prémium DD-ből megvan Shinonome és Aigle, nem tudom mennyire kellene még egy
- Angol prémum BB-ből megvan a DukeOfYork, plusz megvana FreeXP a Nelsonhoz is, így nem biztos, hogy egy tier6-os is kellene, plusz mostanában főleg DD és CA-val megyek, alig-alig játszok csatahajóval

Harcsotársak!

Áruljátok már el a nagy titkot, hogy hol találom azokat a hajókat a játékban, amit szabad Xp-ért lehet venni?
Még egy kérdés: Illetve ezek a hajók mennyire prémium hajók: használhatóak-e kapitányfejlesztésre büntetlenül, illetve mennyit keresnek csata, vagy percenként? (Nincs valami statisztikai oldal, ami a hajókat elemzi?)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54839 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
A TechTree-ben találod meg őket, a normál ágak mellett szerepelnek és az áruknál nem az van, hogy mennyi gold-ba kerülnek, hanem hogy mennyi freeXP. Rendes prémium hajóként üzemelnek, tehát bármelyik azonos nemetű kapitányt bele tudod rakni, és valamivel jobb a kredit hozama, plusz általában van hozzá álca festés ami ad +50%XP-t, és -10% javítás költséget a +3/4% szórás/álca mellett.

Ha jól emlékszem most 3 ilyen hajó van:
- Nelson: angol Tier7 BB
- Musashi: japán Tier9 BB
- Krohnstadt: orosz Tier9 CA
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54841 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
itt mindent megtalálsz
wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships

Myrsky írta: Eddig nekem sem jött, pedig mindet kinyitottam a Brit DD-s feltételűeken kívül.
Anno a francia BB-s eseménynél kidobott 2-őt is, igaz csak a vége felé, amikor már nem tudtam használni őket az adott küldetésekhez :)

Amit még nem tudtam eldönteni, az a Gallant vagy Warspite vásárlása:
- Tier6-os prémium DD-ből megvan Shinonome és Aigle, nem tudom mennyire kellene még egy
- Angol prémum BB-ből megvan a DukeOfYork, plusz megvana FreeXP a Nelsonhoz is, így nem biztos, hogy egy tier6-os is kellene, plusz mostanában főleg DD és CA-val megyek, alig-alig játszok csatahajóval

hmmm, engem is érint a kérdés, ez a Gallant milyen DD, törpös v inkább gunboat? Érdemes megszerezni, jó vele a játék? Kinek van meg?
S a Warspite, mennyire jó, használható?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.