Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 11 hónapja #52697 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Érdekes amúgy.... Még WoT-os időkből megmaradt az a szokásom hogy törlöm az updates mappa tartalmát, mert elvileg nem kell. Úgy néz ki ettől a patchtől ez máshogy van itt. Másra nem tudok gondolni. Lejött a patch mentem egy csatát, és minden jó volt. Utána ez... Három hete tettem fel a játékot szárazon. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52699 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Ezt nem értem...

Ja, hogy ezt check dobta??... hmm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52746 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Na jó, ezt valaki magyarázza meg:
replayswows.com/replay/22712#stats
files.fm/u/8kzc74pv#_
Emarald nyílt terepen köd nélkül vidáman lövöldöz rám miközben amúgy spotol is, közben láthatatlan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52747 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Stock Emeraldnak 12.38km a lőtávolsága. Neked az álcád 13.5km Ez azt jelenti, hogy ő lát téged és tud lőni anélkül, hogy észrevedd, mivel ahhoz bent kell hogy legyél a lőtávolságában.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52749 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta: Stock Emeraldnak 12.38km a lőtávolsága. Neked az álcád 13.5km Ez azt jelenti, hogy ő lát téged és tud lőni anélkül, hogy észrevedd, mivel ahhoz bent kell hogy legyél a lőtávolságában.

Távolság alapján akit tudsz lőni annak látnia kell téged is utána...,de:
ha a célhajó olyan sebességgel, és olyan irányba halad a rálövés pillanatában, hogy a célzónak -aki távolodik- kb.pont a lőtávja határán van az optimális elétartás, akkor fentállhat az a helyzet, ami a képen látható, szóval a "belesétál mire oda ér a lövedék, de én már messze vagyok" esete. Ekkor azt kell számolni, hogy a látótávolság (kúp a minimapon), észlelhetőség (kék valamilyen kör), és lőtáv (külső fehér) hogyan is aránylik egymáshoz (esetedben mod miatt mások a jelölések, csak mobilról íván nem néztem vissza...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52750 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszi, akkor helyreállt a világ rendje. Már azt hittem újra bevezették a láthatatlanul lövöldözést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.