Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hónapja #49909 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki más is találkozik ilyennel néha?



Csak akkor jön elő minden ennél az oldalnál, ha másik oldalra megyek és majd vissza (csak és kizárólag a 3. oldalnál csinálja ezt, random időnként)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49911 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
volt nálam is asszem. de katt egy másikra majd vissza s rendbejött

Erről jut eszembe, a Fire Prevention 4 pontos skillet melyik hajóra raktátok fel/ajánlanátok/kell feltenni? S aki használta már, mennyit ér? Drasztikusan csökkenti az elégéseidet?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49918 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Valaki más is találkozik ilyennel néha?



Csak akkor jön elő minden ennél az oldalnál, ha másik oldalra megyek és majd vissza (csak és kizárólag a 3. oldalnál csinálja ezt, random időnként)


Üdv a klubban. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49924 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Mióta van, mindkettőtöknél? Közös mod-metszet?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49926 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: volt nálam is asszem. de katt egy másikra majd vissza s rendbejött

Erről jut eszembe, a Fire Prevention 4 pontos skillet melyik hajóra raktátok fel/ajánlanátok/kell feltenni? S aki használta már, mennyit ér? Drasztikusan csökkenti az elégéseidet?


Volt fent az amcsi BB soron asszem a nyolcastól, de tierX-en pár csata után reseteltem. 4-es skillek közül az AA és a camo többet ér a Montin szerintem. Ez persze pont a kimutathatatlan kategória (-10% esély...), de érzésre nem változott semmi. Nem emlékszem hogy égtem-e már azóta mind a 4 helyen egyszerre, ha igen akkor valószínűleg már tök mindegy volt. Majd meglátjuk mit hoznak a francia piromán BB-k. Ha lesz azciós reset, a Bismarck-on még kipróbálnám. Szegény valahogy mindig az események sűrűjében köt ki nálam és az a fura ha éppen nem lángol és/vagy süllyed.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49932 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: volt nálam is asszem. de katt egy másikra majd vissza s rendbejött

Erről jut eszembe, a Fire Prevention 4 pontos skillet melyik hajóra raktátok fel/ajánlanátok/kell feltenni? S aki használta már, mennyit ér? Drasztikusan csökkenti az elégéseidet?


Én is próbáltam már több hajón, pl a Dunkerque-ön. Valamennyit számít, mégiscsak -10% esély, de én inkább abban látom az erejét, hogy ha messziről és/vagy úgy spammelnek, hogy oldalt állsz, akkor mivel általában a hajótest közepét célozzák, csak egy helyen fogsz kigyulladni, nem kettőn. A tűzsebzés 100%-a ugye gyógyítható, ezért szerintem van jobb skill is, de ha nagyon kell, ez is elfér. Derpitz-cel én sokszor megyek a darálóba, még sincs fent a skill és nem is hiányzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.380 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.