Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hónapja #49618 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Amugy milyen a Musashi? :unsure: Hogy lő, hogy keres... Milyen a páncél, gyorsulás, toronyforgás... jöhetne pár kép, h mennyi sebzésre mennyit fizet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49619 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Aki 750kFXP elköltésén agyal, az már anyagilag helyben van, gondolom én....


Nincs párhuzamban a kettő egyáltalán!!
(gyűlik a free,de vettem Kagerot,Izumot,Maast..pár nap és Mahant,úgyhogy van hova csorogjon a pénz.ezért is kellene a Missouri)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Mcarthur73 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49623 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Aki 750kFXP elköltésén agyal, az már anyagilag helyben van, gondolom én....


Kettőnek kb semmi köze egymáshoz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49624 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
1 creditbe kerul, szoval ezt a reszet en sem ertem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49633 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nemtom, engem a Musashi valahogy nem mozgat meg, rettenet toronyforgás, 0 légvédelem + Missouri-nak ott a radar...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49638 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
A Musashi elegge fun hajo, de nagyon kompromisszumos megoldas kell, amikor osszeallitod az upgradelest es a kapitany skillezest.
- valojaban egyetlen erossege van, a 460-as agyuk. Ezekkel gyakorlatilag barhonnan barkinek tud citadellat loni, 22-rol en is bevertem valamelyik 9-10-es csatahajonak.
- a legvedelme sz*r, de ezt kompenzalhatod a 3 perces, premium fighter planekkel, amikbol ketto van mondjuk. Ezek egymassal szemben repkednek korulotted, igy annyira megzavarjak az enemy CV-t, hogy kitagul a celzo terulete es nem birjak normalisan raddobni a cuccot plusz remekul spotoljak az ellenseges DD-ket es torpedoikat.
- a secondaryja is gyengebb, lassabban toltenek.
- a credit hozama nincs olyan jo, mint a Missourinak.

A Facebook csoportunkban irtam egy elmelkedest, azt bemasolom ide:

"Nos a Musashi egy eleg kompromisszumos hajo, igy sok agyalas utan en is osszeraktam egy buildet, upgrades+skills. Amik szamomra fontosak:
- van ket repcsi AA helyett, zavarni az ellenseges gepeket
- kap egy rakas vedelmi skillt+upgradet, Damage controll 1-2 alapbol, kapitany skilleknel High alert es Basic of survivability
- a toronyforgas maximum sebessegen 56.3 s/180 fok, nem lassitja a toltesgyorsito. 30 sec alatt tolt, mint a Missouri ha a szorascsokkento van rajta, tehat ez ugyanaz.
- reszben secondaryra gyurva + manual, igy kap 8.8 km-es secndary tavot, kozel max tuzgyorsasaggal. mivel a 6. sloton a 20% gyorsitas van. A 3. upgrade sloton ez novelheto 10.1 km-re, de ahelyett egyenlore a -7% szorascsokkentes van es ugy is kap +5% firing ranget es -5% szorast, ez igy kompromisszumos megoldas.
- Adrenalin rush es az elmaradhatatlan kedvenc a Priority target. ;)

Teszteles hamarosan indul."


Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, Mcarthur73, BigaC, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.390 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.