Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hónapja #49313 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Melyik hajókra érdemes feltenni a plusz free xp-s zászlókat?Pl.úgy vettem észre,hogy a rombolók elég jól adják a free xp-t,míg a Tirpitz kicsit csalódás volt ilyen téren.Többet vártam tőle egy normálisabb kör után,mint 3400..(festés+75%+outboros+hydra).alapból akkor kb.250-et adott volna?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49314 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Melyik hajókra érdemes feltenni a plusz free xp-s zászlókat?Pl.úgy vettem észre,hogy a rombolók elég jól adják a free xp-t,míg a Tirpitz kicsit csalódás volt ilyen téren.Többet vártam tőle egy normálisabb kör után,mint 3400..(festés+75%+outboros+hydra).alapból akkor kb.250-et adott volna?

Nézd meg a statodat és arra a hajóra rakd fel, amivel a legmagasabb az átlag xp-d körönként.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49316 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Melyik hajókra érdemes feltenni a plusz free xp-s zászlókat?Pl.úgy vettem észre,hogy a rombolók elég jól adják a free xp-t,míg a Tirpitz kicsit csalódás volt ilyen téren.Többet vártam tőle egy normálisabb kör után,mint 3400..(festés+75%+outboros+hydra).alapból akkor kb.250-et adott volna?


van pár hajó, aminek van +% free XP-s állandó kamója, pl. Anshan, azokra is érdemes, persze alacsony tierben kevesebb az XP is.
ha jól emlékszem, az elit hajók (megvan a következő hajó és minden modul kikutatva + 10-es hajók) is valamennyivel több XP-t, így free XP-t is keresnek.
amúgy meg néha tényleg érthetetlen, mire ad sokat. volt 2000K körüli free XP-m sokszor FDG-vel és Montanával is, itt van pár menet, gondolom minden zászlót felraktam rá, de akkor se értem, miért adott ennyit...
szóval szerintem rombolóval tudod a leghamarabb megkeresni..





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49318 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: ha jól emlékszem, az elit hajók (megvan a következő hajó és minden modul kikutatva + 10-es hajók) is valamennyivel több XP-t, így free XP-t is keresnek.

Elit státusz csak azzal jár, hogy amit termel xp-t azt átválthatod free xp-re. Nem keresel vele több xp-t.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49320 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

BigaC írta: ha jól emlékszem, az elit hajók (megvan a következő hajó és minden modul kikutatva + 10-es hajók) is valamennyivel több XP-t, így free XP-t is keresnek.

Elit státusz csak azzal jár, hogy amit termel xp-t azt átválthatod free xp-re. Nem keresel vele több xp-t.


igaz, azt benéztem.
utánanéztem, minek van még free XP kamója.
DD Anshan
CA HSF Graf Spee
DD HSF Harekaze
Tirpitz spéci kamó (lehetett nyerni)

de végül jobban jár mindenki, ha azt a hajót viszi, amivel a legtöbb XP-t keresi, és rárak minden +XP és +free XP zászlót, ami épp van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49321 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Plusz a Dunkirk küldi be nyert camó NO,Charles Martel,meg a két romboló:orosz és német.50% FREE XP
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.349 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.