Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 3 hónapja #49277 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintetek van esély, hogy a japánok is kapnak egy CL ágat? A mostani bent lévők mellett 2. vh-ban volt még hajóosztály: Nagara (5db), Sendai (3db), Agano (4db) és Ooyodo (1db). Ilt ha kéne t10-ig vinni biztos találnának tervet, ha már Izumot is berakták.

Ma eszembe jutott valahogy, ismerősökkel beszélgettünk erről, arra jutottunk hogy Ooyodo lenne a t7-es CL, Agano-osztály meg t8 inkább (Nagara t5, Sendai t6).
Akizuki is szoba került, hogy ha +1 tierbe kerülne, akkor t8-ba mehetne Matsu/Tachibanna-osztály a 3db 12.7cm-es lövegével és 1x4 torpedójával, t10-be meg Super Akizuki.

Szép terv lenne, de gondolom ilyen opciókra 0 esély van Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49281 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
12,7es löveg kicsit sovány cirkálónak, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49287 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Matsu az romboló :D

Agano osztályon 3 dupla 152-es torony volt. Hm, Sendai class 6-7 14cm-s löveggel? Szép, Nagara szintúgy :D Oh, Ooyodo 2x3 155-össel? (parancsnoki hajónak készült, így érthető a kevés main gun)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49307 Írta: SYmon28
SYmon28 válaszolt a következő témában: Kézi célzás
Sziasztok. Ki szerettem volna próbálni a kézi célzást, amit ugyebár az ALT billentyű használattal lehet végrehajtani, legalább is ezt olvastam. De bárhogy is próbálkoztam, nekem nem csinál semmit, az alt lenyomáskor is az automata célzás van érvényben, nem vált át. Az miért van, valamit rosszul csinálok, vagy beállítási probléma?
Nem tudom, hogy jó helyre írtam, elnézést ha nem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja SYmon28 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49308 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kézi célzás

SYmon28 írta: Sziasztok. Ki szerettem volna próbálni a kézi célzást, amit ugyebár az ALT billentyű használattal lehet végrehajtani, legalább is ezt olvastam. De bárhogy is próbálkoztam, nekem nem csinál semmit, az alt lenyomáskor is az automata célzás van érvényben, nem vált át. Az miért van, valamit rosszul csinálok, vagy beállítási probléma?
Nem tudom, hogy jó helyre írtam, elnézést ha nem.


Mintha csak 6 v 7-es CV-től lenne már használható, lejjebb kiszedték. (túl sok profi CV-s ment vissza farmolni :) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SYmon28

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49309 Írta: SYmon28
SYmon28 válaszolt a következő témában: Kézi célzás
Köszönöm a gyors választ. Akkor nem én vagyok a béna, ez igazán megnyugtató :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.369 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.