Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #1416 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: kérdés
Amcsiknál is volt profil reset? Csak mert tier9-se Iowa-val járkált valaki elsején:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1420 Írta: Majin
Majin válaszolt a következő témában: Kérdés

Kisokka írta: A cirkálónál a Situational Awernesst raktam

Miért raktál cirkálóra SA-t? WoT-ban alapvető fontosságú, hogy tudd, mikor vagy spotolva, még heavy tankokkal is, de WoWS-ban nagyjából folyamatosan spotolva vagy a DD-n kívül mindennel, ugyanis lövöldözöl. Meglátásom szerint az egyetlen osztály, amelyiknek kell a 6th sense az a DD osztály, nekik létfontosságú tudni, látszanak e, vagy sem. Azt viszont már megfigyeltem, hogy ha lövök, akkor a spotolási távolságnál lényegesen távolabbról is meglátnak. Cirkálóval pedig folyamatosan lövöldözöl, ergo folyamatosan spotolod is magad az ellenségnek. Ha valamit benéztem, akkor világosíts fel nyugodtan, bőven kezdő kategória vagyok még.

kérdés

Lehet tudni bármit a britt és ussr hajókról, amelyek a végleges játékban lesznek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1421 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

Majin írta:

Kisokka írta: A cirkálónál a Situational Awernesst raktam

Miért raktál cirkálóra SA-t? WoT-ban alapvető fontosságú, hogy tudd, mikor vagy spotolva, még heavy tankokkal is, de WoWS-ban nagyjából folyamatosan spotolva vagy a DD-n kívül mindennel, ugyanis lövöldözöl. Meglátásom szerint az egyetlen osztály, amelyiknek kell a 6th sense az a DD osztály, nekik létfontosságú tudni, látszanak e, vagy sem. Azt viszont már megfigyeltem, hogy ha lövök, akkor a spotolási távolságnál lényegesen távolabbról is meglátnak. Cirkálóval pedig folyamatosan lövöldözöl, ergo folyamatosan spotolod is magad az ellenségnek. Ha valamit benéztem, akkor világosíts fel nyugodtan, bőven kezdő kategória vagyok még.

kérdés

Lehet tudni bármit a britt és ussr hajókról, amelyek a végleges játékban lesznek?


Egyszerű oka van, a rombolók miatt. Ha nincs 8-10 km-en belül semmi és mégis detecteltek, akkor egy romboló van a közelemben és valószínűleg rám küldött pár torpit is. Néhányszor ez be is igazolódott, jobb ilyenkor rendszertelenül mozogni, vagy visszafordulni, fog érkezni pár skuló is az irányomba.
Ahogy néztem, kb 6.0-6.5 az a távolság, ahonnan lehet őket látni, ennél nagyobb a torpedók hatótávolsága. Jobb tudni az ilyesmit, még mielőtt az utolsó pillanat után kapnék egy izmosabb minuszt. Egy pontot megért nekem.
Még talán csatahajóra is megérné, de arra jelenleg mást akarok és kell a 3 pont(Vigilance-re hajtok, sokat számíthat az a +20% torpi észlelési táv).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1424 Írta: harckocsizoo
harckocsizoo válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát én biztos nem teszek SA-t egyenlőre "nagy" hajóra, attól tartva, hogy az ellen DD-i kiszúrnak és megtorpedóznak. Hétvégén 3-szor süllyedtem el saját retardált csapattársaim torpedói miatt. Mer ugye a hátsó sorokból kell torpedózni, meg akkor kell kilőni a torpedókat amikor a 3 km-re eléd beúszik a csapattársad, mer zoomolt nézetbe lődöz, aztán nyom egy 3-ast és már repülnek is azok a torpedók. Az nem baj, hogy a normál nézetben a képernyő valamely szélén már ott a csapattárs. Szóval nálam ez már kezd olyan lenni, mint az autópályán történő vezetés. Többet "nézek" hátra, mint előre. Ezek után meg biztos leszokom arról, hogy "nagy" hajóval az első sorba menjek küzdeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1425 Írta: Kugli
Kugli válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok.
Még csak pár napja kezdtem el a játékot, de egy valami feltünt, ami egy kicsit zavar is. Nincsenek német hajók !! :blink: Ez miért van? Nem is tervezik a németeket berakni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1426 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: kérdés
Amikor el indul a rendes játék a magyar nyelv választható lesz ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.380 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.