ARPEGGIO küldetések

Több
7 éve 4 hónapja #30467 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Hány évad, hány rész, részenként hány perc?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30472 Írta: Tavaszi89
Tavaszi89 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

ledgeri írta: Hány évad, hány rész, részenként hány perc?


12+1. A DC első fele csak röviden összefoglalja a 12 részt. A második fele pedig folytatja a történetet és felvezeti a Cadenza-t. 24-25 perc egy rész. A Cadenza 1 óra 20 perc kb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30481 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Yep, 12 rész, ilt 2 film, ebből az első film 3/4 a sorozatot foglalja össze, majd van új jelenet (Hiei + 2 Nagara-classos hajó vs I-401), majd a 2. film teljesen új.


Szerintem a mangát is érdemes elolvasni, mert az anime másfele indult el már az első részeknél (legalább nem egy lezáratlan anime lett belőle, mint sokból, origin befejezés is megfelelő, főleg ennél). Habár az zavart, hogy elsődlegesen japán hajókat láttunk, azokból is egy rahedli Nagara-classosat, nemtom ,hogy spórolás-e a CG-n. Amics flottát meg 12. részben láttunk pár hajót (iowa és pár egyéb hajó) pár pillanatig, míg Kongou haza nem vágta egy szuperlézerrel (SW time). Első filmben meg Fletcher volt látható pár percig. Mangában se sokkal több, Lexington volt pár fejezetig, Vampire, U-2501 asszem, meg egy másik brit, Prince of Wales talán Xd Ilt Bismarck egy képkockáig.
Mangában szerepelt még japán hajókból: Nagato, Atago (aranyos) Zuikaku, Akashi, Ise, egy japán tengeralattjáró (ez lőtte ki Kirishimát és Harunát abban a csatában, amit animében kicsit máshogy mutattak), Yukikaze asszem.


Na, tegnap összejött egy kill, csak 3, csak 3 XD Huh, rng pls, legalább ussr hajót rakj már az ellenhez, ne csak hozzám.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30504 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Akkor majd ha a torrentes vinyóm leürül... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30510 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Dewri írta:
Dióhéjban a hajókról: a sorozatban ezek a hajók az emberiség ellenségeinek, a Ködflottának a hajói. II. vh-s hajóknak néznek ki, de nanotechnológiás önjavító cuccok, áthatolhatatlan pajzzsal, energiafegyverekkel, embertelen mennyiségű torpedóval,


Tegnap vadászott rám egy ilyen Takao, én NC-vel voltam. Amíg én örültem, ha 15-ről 1-2 alkalommal eltalálom ő vígan elégetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30520 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Valaki tud valami linket adni ezekhez a Apreggio-s Steel of Fog anime-hez,honnan lehet letölteni. NCore-on nem találtam,de lehet rosszul kerestem. Köszi előre is... :)

U.I.: mégis megtaláltam az NCore-on, Apreggio Of Blue Steel néven... :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.