ARPEGGIO küldetések

Több
7 éve 4 hónapja #30352 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Oh, ma összejött 2 kill, 5 left. Pls rng XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30409 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Na, már csak 4 kell.


Áh, Takaotól is agybajt kapok néha, mint a többi japán cirkálótól t8-ig. Most is: megyek A-ra, sehol ellen, csak menekül, 15.8-as lötávval nem megyek semmire, követem őket 3 hajóval, akiknek agyobb a lőtávja. Majd hirtelen az ellenfél megfordul és össztüzet kapok amibe rögtön belehalok. De az is vicc, hogy rám száll 3 bombázó raj, AA boostot bekapcsolom és ÍGY LÖVÖK LE 3 REPÜLŐT?! HOGY?! Jó, 5. sorból nincs meg az AA skill, de elvileg minden más meg :S



És nem annyi lövedéket lőttem amennyi betalált, Yorck is kifordult, Kiev is, Mogami is, Takao is, csak aztán nekem kellett fordulnom, de felgyújtottak 2x, meg kilőtték a kormánylapátot...

Na, megjött az eredmény is, csoda, hogy nem nagyobb a veszteség






És ezzel se én voltam az utolsó (alulról a 4.)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30453 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Hogy menyire használhatatlanok ezek a hajok







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30454 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
És ez is







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30455 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
ez nagyon jol esett :woohoo:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30464 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Valaki megnézte egyébként a sorozatot, amiben ezek a hajók vannak? Én hétvégén rászántam az időt, tudni akartam mi ez az arpeggio mizéria itt a wows-ban. Nem rossz, vannak sokkal komolyabb animék, de azért ez is bőven elmegy. És kivételesen nem a nagymellű csajokon van a hangsúly (sőt, nincsenek is benne nagymellűek...). :D

Dióhéjban a hajókról: a sorozatban ezek a hajók az emberiség ellenségeinek, a Ködflottának a hajói. II. vh-s hajóknak néznek ki, de nanotechnológiás önjavító cuccok, áthatolhatatlan pajzzsal, energiafegyverekkel, embertelen mennyiségű torpedóval, a csatahajók le tudnak merülni a víz alá is harcolni... Egy alkalommal 2 csatahajó összekapcsolódik egymással és egy hatalmas ágyút alkotnak... A hajókon személyzet nincs, MI vezérléssel dolgoznak, "élnek", ők maguk harcolnak.

A főszereplő egyébként egy tengeralattjáró, szintén hasonló "űberhájtek" MI cucc, aki átáll az emberek oldalára és a Ködflotta ellen fordul, de senki nem tudja miért, még ő maga sem... Emberi legénysége segítségével ő az egyetlen, aki eredményesen harcol a Ködflottás hajók ellen.

Szóval elég beteg lenne a sorozatbeli járművekkel a harc, de lehetne belőle mondjuk egy külön arp játékmód, mint az az űrcsatás izé volt... :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Dewri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.