Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53115 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kész vége elég volt. Nagy nehezen visszahoztam 13-ig, nem erölködök tovább, 2 nyerő 3 bukó átlagba, lefáradtam agyilag
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja SUNDI1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53147 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én mentem még két kört, ismerősöm tegnap este lejutott rank8-ba, most 7-be ért, de nálam... pf, röhej ami megy
Z-52, Gearing befoglalj a bázist, felhúznak egy füstöt, mert ellenséges shima felspotolta őket valszeg, mit tesznek uténa? HÁT OTT ÜLNEK A FÜSTBEN ÉS VÁRNAK. Z meghalt egy torpedótól amit a japán küldött, később a gearing is torpedó áldozata lett. És innen kb bukó volt, ellen az egyik oldalt nyomta, ami ellen sokra nem mentünk, Minotaur kiszedett egy gearinget de többet nem tudott. És második hely, mert 5k hp-ról hindet nem tudtam kiszedni...






Utána a kövi is egy nagy nulla volt, hindenél nem alap a hydro? Shimakaze kiszedte miután szigetet fogott, füstöt húzott fel majd torpedózott. Aztán engemet szedett ki, csapat totál máshol, sokra meg nem tudtam menni, lassan tolat a yamato, előre meg kb ugyanolyan hülyeség lett volna menni. Ha Z nem a másik oldalra megy hanem próbálta volna a dd-t kiszedni, felspotolni, míg a hindet tudtam volna lőni, talán tudtam volna tenni valamit, de így...






Előző event se tetszett emlékeim szerint, de a mostani egy agyrém, komolyan, ha a random nem melléd dobja be azokat akik tudják is mely gombot kell megnyomni, akkor bukó a csata indulásnál már.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53186 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
A most véget ért szezon munka miatt kimaradt, utolsó héten tudtam menni pár kört.
GK, tolni kell vele a sűrűjébe (persze ésszel :) ) :



A sebzés nem is lényeges hanem hogy BB-el kellett kiszednem mindhárom ellen DD-t...
Végén a kraken miatt biztosra mentem, rammoltam a GK-t. :)
Szegény Mino járta ugyan a néptáncot, de 2 sorozatból 2x2 citával merült is az elején.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Mydgard, Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54274 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak ,hogy mindenkinek sok esélye legyen: rank 15-től t10 :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54279 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Érzem, hogy megint be fogok ragadni rank10 és 9 között, mint legutóbb és lemegy a kedvem az egésztől... Legalább a montanat megvettem azóta Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54298 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Csak ,hogy mindenkinek sok esélye legyen: rank 15-től t10 :sick:



Akinek nincs t10 az így járt... A többi meg remélhetőleg megtanult játszani 1 t10 hajóval legalább..... persze ez nincs így...... de legalább a t10 megkötés miatt kevesebben sírnak a "rossz" játékosok miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.