Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #29826 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

GaiusHun írta:

Szete58 írta: Magával a „lopja a frag-et” megközelítéssel nem értek egyet Gaius... ettől függetlenül azt cselekszel, amit akarsz, de mielőtt bárki is rászokna erre a hozzáállásra, javasolom végiggondolni: ez a játék még mindig csak béta, de az öt rózsaszínből már eljutott a nyolcig, s vélelmezem: előbb-utóbb jönnek az 1-2-3-sokórás banok...


Akkorát nem lövünk :silly: éppen csak érezze a törődést,


hát, én még sosem láttam frag tolvajt.
ellenben CW-re készülve elég sokat lett szajkózva, hogy focus fire, focus fire, focus fire.
mert a frag stealt azt normális csapatnál így hívják :)
én rengeteg "csapattársat" kilőtem anno, voltam banolva is meg minden, de az mind troll szakasz volt, tier10-be hozott 2-3-s tieres idióták, jellemzően nyolcas prem tank mellé...

ha láttam, hogy van esélye valami komolyabb medálra a másiknak, és a csata egyébként megengedte, egyértelműen nyertunk stb, neki meg volt esélye szintén kilőni, általában hagytam.
de ez nem jog, csak jófejség opcionálisan az utolsó percben...

de amíg nem vagyunk 10-1 ellen addig nem jófejkedem, nyerni akarok elsősorban...

és még egy apróság, tankoknál érteni vélem mire mondják ezt a frag steal dolgot, egyet nem értek vele általában, de vágom mire gondolnak. itt azonban, ahol 15 másodpercig megy a golyó, ahol teljesen random Yamatoval 1500-t sebzek vagy 45000-t/salvo, általában az előbbi persze :) itt arra várni, hogy 1 hp-ja lesz és majd akkor rálövök ugy, hogy előtted süllyesszem el, szerintem aki rászorulna az ilyesmire, annak a skillje messze nem elég hozzá...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29831 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Grievous írta: Nézegettem a küldiket a kampányban, mennyire érdemes elkezdeni a prém fubuki-classos részét? Ugye csak 2 küldit lehet elfogadni normál accounttal (a prémmel való 3 se tűnik soknak), most a sima résznél komótosan a 3. résznél vagyok, de 1-2 küldetést még nem csináltam meg a 1-2 részekből.


Ha van t10-es hajód, akkor érdemes nagy elánnal nekiindulni, ha nincs és nem is lesz, akkor nem, mivel olyan kell hozzá...

A könnyebbik és nehezebik között a legnagyobb befojásoló, szerintem, a tier kritérium, azt nézd át minden állomásnál, és ha nemigazán van elég hajód arra, akkor hagyd, majd ha tovább haladtál a fákon, lesz feladat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29833 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Hát, Yamatom van, ha azt nézem :lol:

Viccet félretéve t6-10 között van pár hajóm, a legtöbb jelenleg t8-on parkol, mert: hipperrel nincs kedvem tovább menni, a cél pont a volt, amagi megtartottam, kagerou meg jött fubuki helyére.

Nekem mindössze az zavar most ,hogy 2 küldi egyszerre elég kevésnek tűnik, 3 se sok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29839 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Értem! Akkor mehetsz irányába! Ezek a küldik megmaradnak állandóra, szóval előbb vagy utóbb meglesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29847 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

leopardusz írta: sztem ezek nem fognak változni, ahogy a wotban is pl vagy 2 éve megy már az extra tankokra a küldetéscsomag

Grievous, miért ne lenne érdemes elkezdeni? ;) Már csak a küldik részjutalmaiért is...


Szia.
Köszönöm a választ.Igazából arra gondoltam , hogy ha minden küldi teljesitve , akkor mikor lehet újra kezdeni 0-ról az egészet. Van e erre idö keret pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #29848 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Minden küldit teljesiteni kell?Mert azt néztem ha megvan a kellö számu izébigyo akor felodja a kövi küldit.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.