Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 4 hónapja #29693 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Az a baj ezzel a küldikkel, hogy a Wg hiába akar jót, az emberi idiótasággal nehéz számolni.... Én is ezt láttam a tegnapi csatákban, a "csapattársak" csak erre mentek rá, a győzelem, csapatjáték lényegtelen....
A kill-es küldiket nehéz teljesíteni, mert sorra lopják le őket, eszetlenül. Képesek csak azért beáldozni a hajóikat, meg a győzelmet azért az 1-2 kill-ért, ami nekik kell, más nem számít nekik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29701 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

tyer82 írta: Az a baj ezzel a küldikkel, hogy a Wg hiába akar jót, az emberi idiótasággal nehéz számolni.... Én is ezt láttam a tegnapi csatákban, a "csapattársak" csak erre mentek rá, a győzelem, csapatjáték lényegtelen....
A kill-es küldiket nehéz teljesíteni, mert sorra lopják le őket, eszetlenül. Képesek csak azért beáldozni a hajóikat, meg a győzelmet azért az 1-2 kill-ért, ami nekik kell, más nem számít nekik...


Mitől lenne idiótaság az, ha valaki a saját érdeke(i) szerint cselekszik? Idiótaság az (lenne), ha a saját érdekei ellen cselekedne! A random nem csapatcsata, még ha úgy néz is ki... a WG meg ha jót akart volna, nem követeli meg pl. a 20 orosz hajó kilövését t8 és a fölötti szinten... ha kihajózom hordozóval, s meglátok egy orosz hajót, biza akkor is megpróbálom kirobbantani a vízből, ha emiatt a csata elmegy.

A killeket meg nem eszetlenül lopják le előled, hanem ésszel és ügyesen... Ha kilátnál haragod és felháborodásod vörös ködéből, megértenéd, hogy ha már csapatszinten gondolkodol (ami, randomban - szerintem legalábbis -, félreértése a játéknak), egyrészt minden hajóágyú, ami odaátról hiányzik, csak előnyére válhat a csapatnak - ergo totál mindegy, hogy ki lövi le (ezzel, remélem, rávilágítottam piczinyt, hogy a jobb agyféltekéd nemigen tudja, mit gondol a bal, ha már csapatról és csapattársakról beszélsz!) -, másrészt attól még, hogy Te belelőttél 'n' találatot, és majdnem kirobbantottad a vízből és/vagy leégetted, még nem a Tiéd!

Nem vetted meg, nem fizettél ki rá opciót, ergo nincs rá elővételi és/vagy kilövési jogod.

Ha ilyenre vágysz, javasolom, keress fel egy vadásztársaságot! :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29712 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Az a helyzet Szete bátyja, hogy én harcolok 2 bot-al, miközben piroska lapul hátul és vár, éppen lőtáv határon, és mikor leverem a célok hp-nak 90%-át, akkor ő lő, ennyi. Lopja a frag-et.
Már bocs, de én ilyenkor visszakézből lövöm a salvot a hülye gyerekbe :evil: de csak azért, hogy érezze a törődést :woohoo: :P amúgy küldi letudva, coop-ba amúgy sem járok :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29715 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Magával a „lopja a frag-et” megközelítéssel nem értek egyet Gaius... ettől függetlenül azt cselekszel, amit akarsz, de mielőtt bárki is rászokna erre a hozzáállásra, javasolom végiggondolni: ez a játék még mindig csak béta, de az öt rózsaszínből már eljutott a nyolcig, s vélelmezem: előbb-utóbb jönnek az 1-2-3-sokórás banok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29729 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Szete58 írta: Magával a „lopja a frag-et” megközelítéssel nem értek egyet Gaius... ettől függetlenül azt cselekszel, amit akarsz, de mielőtt bárki is rászokna erre a hozzáállásra, javasolom végiggondolni: ez a játék még mindig csak béta, de az öt rózsaszínből már eljutott a nyolcig, s vélelmezem: előbb-utóbb jönnek az 1-2-3-sokórás banok...


Akkorát nem lövünk :silly: éppen csak érezze a törődést, sajna a rózsaszín általában csak az miatt van, ha valamelyik okos belefordul a torpedómba, amit igyekszem körültekintően indítani, de az emberi tényező .... kiszámíthatatlan.

Szete bátyja, elmondok egy esetet .. még a wot-ban történt. Tank ászt szereztem, E50-es tankkal (itt nem az 5 kilőtt tankra gondolok, hanem a játékos teljesítményre). De csak két kilövésem lett, mert egy játékos társam nem csinált más, csak mellettem jött, és kilőtt előlem 3 olyan tankot, amit én harcoltam le, nem segített, csak várt. Az utolsó ellenfélnél, mind a saját csapatom, mind az ellenfél az illetőt szidta, de nem zavarta, jött utánam kitartóan, Kilőttem a láncát, majd beálltam elé. Az utolsó tankot is legyőztem, a frag tolvaj dühében engem lőtt. De túl késő volt. Tisztában vagyok vele, hogy játék, de mint minden játék, ez is bizonyos játékszabályokra épül. Mikor megküzdesz valamiért, és valaki elveszi előled tudatosan, a háttérben lapulva ... szóval azt nem tartom egyenes jellemű dolognak. Persze az más, ha 2-3 hajó küzd ugyanazzal a céllal, ott tiszta. De a hátul settenkedő, frag tolvaj játékosokat nem szeretem.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #29796 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nézegettem a küldiket a kampányban, mennyire érdemes elkezdeni a prém fubuki-classos részét? Ugye csak 2 küldit lehet elfogadni normál accounttal (a prémmel való 3 se tűnik soknak), most a sima résznél komótosan a 3. résznél vagyok, de 1-2 küldetést még nem csináltam meg a 1-2 részekből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.