KARMA Dühöngő

Több
8 éve 2 hónapja #13628 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
(köszi a képért így most megtudtam, hogy a Profil rank is lapozható ... :silly: )[/quote]

Igazán nagyon szívesen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13633 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Köszönet az útbaigazításért.
Most már legalább ezt is tudom.
Nem mintha valami nagy eredménnyel büszkélkedhetnék ezen a téren. Mondjuk más hol se nagyon, de ez másik kérdés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13638 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Karma? Beleszarandó baromság. Felfele senki bem pontoz, lefele meg többnyire bosszúból az összes vérpistike mert kilötted.
Ne foglalkozz vele. Csak eggyel több amivel idegesítheted magad, de feleslegben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #13643 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
nem tudom menyire látszik de az ott egy 9-es ,máshol irtam amig pinkben tündököltem kettöt is kaptam.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13646 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Karma a szemszögemből:

A nevem melletti szám azt jelzi, akik véleményezték eddigi játékomat, mennyire értékelem a hozzáállásukat.

A válaszom: egy NULLA az összes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13673 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Fujipapa írta: A mai nap megéltem a pofátlanság netovábbját! Hihetetlen milyen gyökér emberek vannak.

Délután hazaérkezvén gondoltam nyomok egy jó kis csatát TIR5-ben. Választott hajóm a Königsberg volt és jól neki is kezdtem a játéknak. Az ellennél volt egy csapatban játszó 3as fogat. Mindegyik játékos St. Louis al jött. Nekik is álltam mint cigány a krumplinak, egymás után mentek a levesbe.
(Köztünk szólva kurva bénák voltak!) A második killem útán természetesen már ment is az anyukám tanult szakmájának a találgatása, meg az hogy mit is csináljak a női családtagjaimmal villanyoltás után. Rendben! Ezt már megszoktam, igazából fel se veszem és csak mosolygok rajta. Tudom ez sajnos benne van a játékban. Ezt elfogadom, nem vagyunk egyformák!)

De az igazi meglepetés a játék végén ért, mikor ezek az "semmi emberek" jól kiszavaztak, így az eddigiekben kin keservesen összelövöldözött 4 karma pontom 1-re redukálódott!

Igazából most jön az egy millió dolláros kérdés!

Mit is lehet ilyenkor csinálni??!


Akkor azt is fogadd el, hogy sok dolog van a játékban aminek aztán végképp nincs értelme, mert nem működik pl. a szóban forgó eset kapcsán pont a "karma" dolog. Szóval tojjál az egészre nagy ívben és ne nézegesd a karmádat! ;)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.